Ticari Bilgiler

Şirket Unvanı: eMükellef Teknoloji Anonim Şirketi

Şirket Adresi: Maslak Mah. AOS 55. Sk. 42 Maslak No: 2 Ofis 3 Blok D:11-12-13 Sarıyer / İSTANBUL

Destek Adresi: [email protected]

Telefon: 0 (212) 909 91 92


Tarihçemiz ve Sektöre Katkılarımız

Muhasebe ofislerine zaman ve iş gücü tasarrufu sağlamak için 17 yıl boyunca yazılımlar geliştirdik.

Muhasebe yazılım sektöründe Türkiye’de ilkleri başardık. Sektörün gelişimine katkı sağladık.

 2006 

Ocak 2006 tarihinde muhasebe bürolarına web yazılımları yaparak faaliyetlerimize başladık.

 2007 

10 Haziran’da Türkiye’nin ilk muhasebe portalı MuhasebeTürk yayın hayatına başladı.

Muhasebecilere özel otomatik haber, mevzuat, makale güncellemeleri olan Muhasebecilere Özel Web Siteleri yapmaya başladık.

 2008 

Türkiye’nin ilk web tabanlı online muhasebe sistemi e-Mükellef'i hizmete sunduk.

e-Mükellef yazılımı, Türk Patent Enstitüsünden marka tesciline sahiptir.

 2009 

Türkiye’de ilk defa muhasebecilerin tüm mükelleflerin SGK ve vergi tahakkuklarının ödeme tutarlarını ve ödeme tarihlerini mükelleflere toplu SMS ile bildirmesini sağlayan bir sistemi hizmete sunduk.

 2010 

Türkiye’de ilk defa, tüm mükelleflerin aylık sigorta ve vergi beyannamelerinin beyan edilip edilmediğini online olarak ve toplu olarak bir tabloda gösteren Beyanname Kontrol Sistemi‘ni hizmete sunduk.

 2011 

Muhasebeciler ve mükellefler arasındaki para alışverişini online olarak web sitesi üzerinden mükelleflere ileten Muhasebe Cari yazılımımızı hizmete sunduk.

 2012 

Türkiye’de ilk defa muhasebecilere özel olarak hazırlanan %100 Mobil Uyumlu Muhasebe Web Sitelerini yapmaya başladık.

Ayrıca önceden yaptığımız 1000’den fazla muhasebe sitesini mobil uyumlu hale getirdik.

 2013 

Muhasebeci web sitelerinde SSL Serfikası (https) kullanmaya başladık.

Muhasebecilerin mükelleflere önemli duyuru, haber ve kutlamaları toplu olarak tek tuşla mail göndermesi için Akıllı Mailing Sistemi hizmete sunuldu.

Akıllı Mailing sisteminde, şablon mail içeriği hazırlama, şablon kurumsal mail tasarımları seçme ve ileri tarihli toplu mail gönderme hizmetini devreye aldık.

 2014 

Muhasebecilerin mükelleflere önemli duyuru, haber ve kutlamaları toplu olarak tek tuşla SMS göndermesi için Akıllı SMS Sistemi hizmete sunuldu.

Akıllı SMS sisteminde ileri tarihli toplu SMS gönderme hizmetini devreye aldık.

 2015 

E-Mükellef programında çok büyük özellikler geliştirdik. (ticaret sicil gazetelerine ulaşma, SGK ve vergi kurumlarından borcu yoktur yazılarını online alma vb.)

Muhasebecinin kendi web sitelerini panelden istediği gibi farklı tasarım ve renk şablonlarını seçerek istediği gibi değiştirme ve düzenleme imkanları sağlayan panelden kolayca tasarım değiştirme ve düzenleme hizmetini sunduk.

 2016 

Muhasebecilerin tahsilat sıkıntılarına teknolojik çözümler sunmak için MuhasebePOS’un çalışmalarına başladık. Ayrıca ürünün telif, marka tescil ve tüm yasal alt yapısı ile ilgili resmi işlemleri başlattık.

 2017 

Türkiye’nin İlk online muhasebe tahsilat sistemi olan Muhasebe Pos‘u hizmete aldık.

MuhasebePOS, %100 Muhasebe Türk iştiraki olup Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’nın iznine sahip ödeme kuruluşunun entegratörüdür.

Türkiye’nin ilk online web tabanlı Toplu E-Tebligat Sistemini hizmete sunduk.

 2018 

Türkiye’de ilk defa web sitesi paneli üzerinden muhasebecinin tüm mükellefleri için toplu olarak mutabakat yapabileceğini Ba-Bs Mutabakat Sistemini hizmete sunduk.

Türkiye’nin ilk mobil muhasebe bürosu uygulaması Muhasebe App hizmete sunuldu.

 2019 

Türkiye’de ilk defa mükelleflerin tekrar tekrar giriş yapmadan, sadece tek tuşa basarak web tarayıcısı (google chrome, opera, microsoft edge) üzerinden tüm mükellefiyet işlemlerine yapmasına, sorgulamalar yapmasına, bilgilere, datalara, belgelere, evraklara 7/24 kolayca ulaşamasına imkan sağladık. (e-Mükellef yazılımı artık tarayıcı eklentisi olarak da hizmet vermeye başladı)

e-Mükellef Toolbar Google Chrome Eklenti Linki

 2020 

GİB e-Arşiv fatura portalında (web sitesinde) mükelleflerin yapması gereken tüm işlemleri, mobil uygulama üzerinden yapmasını sağlamak ve e-faturaya mükelleflerin geçiş sürecini hızlandırmak için Türkiye'nin en kapsamlı ve gelişmiş mobil uygulamasını Muhasebe Türk ile birlikte geliştirdik. Uygulamamız; 2 yıllık hizmet süresinin çoğunda Google Play ve App Store'daki Finans kategorisinde "Trend Uygulamalar" "Kategori Uygulamaları" gibi listelerde 500'den fazla giriş yapmıştır.

Mobil Uygulamadaki İlkerimiz

 • Faturanın PDF ile cep telefonuna indirilmesi (GİB sitesinde sadece HTML uzantısı ile fatura inmektedir)
 • Faturanın email ile karşı tarafa gönderilmesi
 • Faturanın whatsapp, skype ile karşı tarafa gönderilemsi
 • Faturaya yazılacak fatura bilgilerinin (unvan, adres, vergi dairesi, vergi no) otomatik rehbere kaydedilmesi
 • Faturaya yazılacak açıklamanın otomatik olarak not defterine kaydedilmesi
 • Faturaya yazılacak IBAN numarasının rehbere otomatik olarka kaydedilmesi
 • Mobil uygulamayı kullanan mükellefe (firmaya) kesilen (karşı tarafların kestiği) fatura bilgilerinin listelenmesi ve kısa detaylarının gösterilmesi

 2020 

Türkiye'de ilk defa mali müşavirler için otonom sistemi yazılımı geliştirdik.

Muhasebe bürolarında büyük emek ve zaman harcayarak yapılması gereken rutin işleri, insan emeğine ihtiyaç duymadan kendi kendine otomatik olarak yapılmasını sağlayan ileri teknoloji sistemine eOS (e-Mükellef Otonom Sistemi) adını verdik.

 2021 

e-Mükellef yazılımının hem mükellef panelini (web'den) hem de mobil uygulamasını 10 farklı dilde kullanıma sunduk.

Mükelleflerin web tarayıcındaki (örnek: mükellefin kullandığı Google Chrome tarayıcındaki varsayılan dil seçiminini algılayıp) anadiline göre e-Mükellef yazılımını o dilde (mükellefin anadilinde) otomatik olarak karşısına gelmektedir.

Ayrıca mükellefler, e-Mükellef yazılımının mobil uygulamasını (Muhasebe App) açtığında cep telefonundaki varsayılan dili kendi kendine algılayıp mobil uygulamayı mükellefin anadilinde karşısına getirmektedir.

Kısacası mükellefler hangi anadilini kullanıyorsa ister web'den ister mobil uygulamadan e-Mükellef yazılımına girdiği zaman kendi anadilinde paneli kullanabilmektedir.

e-Mükellef Yazılımının Kullanıldığı Diller

 1. İngilizce
 2. Almanca
 3. Arapça
 4. Farsça
 5. Fransızca
 6. İspanyolca
 7. İtalyanca
 8. Portekizce
 9. Rusça
 10. Özbekçe