Gerçek Kullanıcı Yorumları

E-Mükellef ile her türlü vergi ve sgk tahakkukları görülebilir. Hemen internet üzerinden ödeme yapılabilir. Bu işlemler zaman tasarrufu kazandırır. Zaman artık herkes için kıymetli, bu program benim için çok faydalı olduğu gibi herkes için çok faydalı olduğunu tavsiye ediyorum. Ayrıca müşterilere ödeyecekleri vergi ve sgk tahakkukları otomatik olarak görmelerine fırsat vereceği için meslek mensuplarını sms gönderme zahmetinden de kurtarır.

Şükrü Yılmaz

Şükrü Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef sistemi ile tanışmadan önce iş yükümüz 3-4 katıydı. Sırf bu işlemleri yapması için ilave personel çalıştırmak durumundaydık. Ancak komplike olan bu E-Mükellef sistemi gerçekten iş yükümüzü üstümüzden almış durumdadır. Mesleğimize devam ettiğimiz sürece E-Mükellef sistemini kullanmaya devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını diliyoruz ve her hafta salı günü güncellemelerinizi bekliyoruz.

Şükrü Boyraz

Şükrü Boyraz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2020 Nisan ayından bu tarafa bu programı kullanmaktayım. Daha önce başka bir modül kullanmaktaydım. E-Mükellef daha önce kullandığım programa göre iş hayatımı kolaylaştırdı. Tahakkukları mükelleflere iletme ve beyanname bildirge kontrollerinde özellikle meslektaşlarıma bu programı almalarını tavsiye ediyorum. Hem zaman tasarrufu hem de mükellef memnuniyeti açısından çok güzel bir program.

Mutlu İpek

Mutlu İpek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Gerçekten mükemmel bir program ve oldukça hızlı bir sisteme sahip başta programın yazılım ekibine ve Volkan beye çok teşekkürler böyle bir programı bizlere sundukları için. Emekten ve zamandan kazandığımı diğer işlerime ayırabiliyorum. Hiç düşünmeyin kesinlikle alın ve farkı görün diğer programlar ile karşılaştırılamayacak kadar çok fazla özelliği ve hızı var.

Muhammed Engenç

Muhammed Engenç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef'te mükelleflerimizle ilgili kontrol edebileceğiniz bir çok ekran var. E-Arşiv kestiği faturaları, E-Arşiv kesilen faturaları, Toplu pos sorgulaması, sgk ile ilgili iş görmezlik ekranları, mükelleflerin evrakları yüklenirse banka için büyük kolaylık. Yani işimizi kolaylaştıran büyük bir çalışma bir de masaüstü ekranı var ki beyanname kontrolüne kadar yapıyor.

Ferdi Altıntaş

Ferdi Altıntaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Program kullanmaya başladığım günden bu güne kadar elimi çok rahatlattı ve mükelleflerime imtiyaz sağladı. Her gün gelişti ve ofisin üstünde bulunan işleri hafifletti. İlk tanıştığımızda benim aklımda olan bir program web sayfasının işlevsel olmasına yarıyor derken zaman içinde öyle bir gelişti ki apayrı bir yazılım olarak kullanmaya başladık. Teşekkürler.

Umut Mülküt

Umut Mülküt Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ofisimizde E-Mükellef yazılımını kullanıyoruz. Beyannameleri indirip mükelleflere gönderimi ve mükelleflerin ayrıca giriş imkanı olması çok güzel ve kullanışlı. Ayrıca E-Arşiv alış ve satış faturalarının indirilmesi, sicil gazetelerinin indirilmesi, posların sorgulanması çok pratik. Kısacası fayda maliyet kıyası yapıldığında çok güzel bir yazılım.

Serdar Ünal

Serdar Ünal Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bu programı kullanmaya başladıktan sonra iş yüküm fazlası ile azaldı diyebilirim. Hem beyanname ve tahakkukları sistemde saklıyorum çıktı almama gerek kalmıyor gerektiğinde alıyorum. Hem de tüm mükelleflere aynı anda tek seferde mail atıyorum hepsine ulaşıyor. Tek tuşla mail olmayan mükelleflere ise whatsapp'tan gönderim sağlıyorum. Teşekkürler E-Mükellef.

Tamer Kılıç

Tamer Kılıç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her yerden beyannamelerime ve şirket evraklarına erişebiliyorum ve kolayca paylaşabiliyorum. Göndermediğim beyannamem var mı yok mu takibi çok kolay ve hata yapma şansım baya düşüyor bu sayede. Bunların yanında en güzel özelliği; mükelleflerin e-arşiv faturalarını excel olarak vergi ve matrah dökümlerini alabilmem ki bu bizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Burak Çaltekin

Burak Çaltekin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef paneli mali müşavirler için gerçekten bir ayrıcalık. Şöyle ki firmalar hakkında aradığınız bütün bilgileri tek tuş ile bulabiliyorsunuz. Gereksiz evrak kalabalığı ortadan kalkıyor. Yine e mükellef paneliyle birlikte mükellefleriniz ile ilgili interaktif, sgk vb uygulamalara çok rahat ve pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Duran Çam

Duran Çam Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Program bir muhasebe bürosunun olmazsa olmazı, işlerimizi çok kolaylaştırıyor. Mükelleflere beyanname ve tahakkukları mail atmak ve bu maillerin indirilip indirilmediğini kontrol etmek açısından da çok güzel. SSK iş görmezlik raporları sorgulama, toplu pos sorgulama işimizi çok kolaylaştırıyor. Emeğinize sağlık E-Mükellef ailesi.

Gülen Kurt Özyüzücüler

Gülen Kurt Özyüzücüler Serbest Muhasebeci Mali Müşavir-Bağımsız Denetçi

Bu ürünü aktif olarak kullanmaktayım. Hiç lafı uzatmaya gerek yok, on numara ve beş yıldız. Meslektaşlarıma da sürekli tavsiyi ediyorum. Bu arada kullanmadığım ürünlerin de tanıtım videolarını izledim ve harika olduğunu biliyorum. Diğer ürünler zaten çalışmanız için fikir veriyor görünen köy kılavuz istemez.

Hasan Aksoy

Hasan Aksoy Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her haliyle tüm departmanlar çok iyi çalışıyor, meslek mensubu arkadaşlarıma tavsiye ederim. Pratik ve kullanımı kolay, iş yükünü hafifleten yol haritası çizilmiş, bu çizgi günün şartlarına göre güncelleniyor. Şahsımın görüşü maddiyat 2. sırada yer almaktadır, verilen hizmete emeği geçenler sağ olsun.

Gürkan Uyanık

Gürkan Uyanık Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Tek çatı altından mükelleflerimizin bir çok sorgulama ve kontrol etme işlemlerini yapabildiğimiz hem zaman kazandıran hem de cezalardan kurtaran sistem. En çok kullandığım özellikleri toplu olarak pos sorgulama, bankacıya tek tıkla beyannameleri gönderme, toplu olarak iş göremezlik raporlarını sorgulama.

İlyas Akçaoğlu

İlyas Akçaoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef'ten sonra işlere bakışımız, iş yapış biçimimiz, kontrol süreçlerimiz kısacası iş hayatımızın tamamı değişti. Artık işlerimiz daha otomatik şekilde yürüyor, mükelleflerimiz istediği evraka istediği an bizle temas kurmadan ulaşabiliyor. E-Mükellef ofisimizin 1 numaralı ihtiyacı.

Haluk Cenk Batur

Haluk Cenk Batur Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Aynı kategoride hizmet veren firmaları incelerken tesadüfen e-Mükellef'te karar kıldım. İyi ki bu kararı vermişim. Bütün modüllerini alarak bir bütün olarak kullanınca, bürodaki bir yardımcı eleman gibi oluyor. Beyannameleri indirmek için ayrı bir program indirmek gerekmeseydi daha güzel olurdu.

Ali Kamer Salduz

Ali Kamer Salduz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Büroda yardımcı eleman gibi iş görüyor kesinlikle verdiğim parayı son kuruşuna kadar hak ediyor. Aslında programın reklamını da yapmak istemiyorum çünkü hizmet kalitesi açısından bizi diğer bürolardan kesinlikle bir adım öne çıkartıyor. Tüm meslektaşlara şiddetle tavsiye ederim.

Kazım Sarıcan

Kazım Sarıcan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Büro işleten mali müşavir meslek mensupları için pratik çok faydalı bir program. Beyanname ve bildirimlerin kontrolü, evrakların gönderimi ve takibi çok kolay. 7/24 istediğin her zaman bilgisayar başında olmasanız dahi mükelleflerle ilgili bir çok şeye kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Fatih Çolak

Fatih Çolak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2015 yılında bu sistemi aldık ve ilk sene kullanmamıştık. Bir şekilde zaman ayıramadık ama kullanmaya başladığımızdan beri işlerimizi o kadar çok kolaylaştırdı ki anlatamam. Evrakları tek tek indirmek ve göndermek zorunda kalmıyoruz. Teşekkürler, çok memnunuz.

Kübra Ergün

Kübra Ergün Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her muhasebe bürosu için kullanılması gereken bir yazılım. Aktif kullanılması halinde çok ciddi zaman tasarrufu sağlıyor. Kontrol mekanizmaları yönetici vasfındaki insanlar için çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Çok memnunuz yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Halil Atasever

Halil Atasever Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bir Muhasebe ofisi için en gerekli programların başında gelmektedir. Hem iş gücü hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır. Gelişmeye açık ve her gün üstüne artı katarak güncellenmesi en güzel özelliklerinden bir tanesi. Tüm meslektaşlarıma öneririm.

Akın Ertürk

Akın Ertürk Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Müthiş bir program, eğer bu program olmasaydı işlerimi yaparken 2 katı zaman harcayacaktım. Özellikle şifre vb. girişleri yapmadan otomatik sitelere bağlanabilmek ve toplu mail atabilmek, müşterilerimizin kolayca evraklarına ulaşması büyük kolaylık.

Şükrü Yılmaz

Şükrü Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Öncelikle bu şekilde bir panel oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. E-Mükellef müşteri için çok güzel ama muhasebeci için menü ağacı karmaşık gelebilmektedir. Menü butonlarını daha belirgin ve gruplara ayrılmış olarak görmek isterim.

Fatma Ayvaz

Fatma Ayvaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef uygulaması bizim işlerimizi bir hayli kolaylaştırdı. Sizden önce kullandığımız mali müşavir yardımcı programında TC ile sorgulama bölümü vardı. Burada da eklenmesi bizim için faydalı olacaktır. Değerlendirmenize sunmak isteriz.

Dilek Arslan

Dilek Arslan Muhasebeci Elemanı

E-Mükellef modülünü kullanmaya başladıktan sonra iş ve işlemlerimizde gözle görülür derecede kolaylıklar sağlandı. En önemlisi kendini geliştiren bir program olması sebebiyle bir çok işte çok kolay adapte oluyoruz, emeğinize sağlık.

Erdal Köseoğlu

Erdal Köseoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef ekibine ve Volkan Küçük Bey'e mesleğimize verdiği katkılardan dolayı tebrik ediyorum. Biz ve mükelleflerimiz cep telefonları ile programlarınızı akıcı bir şekilde kullanmaktadır. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Alptuğ Ulusoy

Alptuğ Ulusoy Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bir Muhasebe Ofisinin KESİNLİKLE kullanması gereken bir yazılım. Deneyin farkı hemen anlayacaksınız. Ben ilk günden beri kullanmaktayım ve faydasının anlatmakla biteceğini sanmıyorum. Size tavsiyem hemen kullanmaya başlamanızdır.

Orhan Aytaç

Orhan Aytaç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yıllardır büro sahibiyim daha önce E-Mükellef ile tanışmış olmak isterdim. Emek ve zaman çok önemli böylesine isteğe cevap veren bir yazılımı kullanmaya başladığım için çok memnunum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Süleyman Tezcan

Süleyman Tezcan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Genel anlamıyla E-Mükellef programını ele alacak olursak eğer biz muhasebe çalışanları için gerçekten çok pratik çözümler sunuyor. Bir çok avantajı ve kolaylığı var. Neredeyse bir personel kadar iş yapıyor diyebilirim.

Oğuz Kavraz

Oğuz Kavraz Muhasebe Yöneticisi

12 yıl önce meslek mensuplarına yönelik web sitesi sayesinde tanışmıştım. İyi ki de tanışmışım. E-Mükellef benim elim ayağım oldu. İşten, zamandan ve özellikle kırtasiyeden tasarruf ediyorum. Teşekkür ederim.

Yakup Tokmak

Yakup Tokmak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Arşiv faturaları ay ay listeleme kısmından rapor almak ve mükellefin evraklarıyla karşılaştırıp gelmeyenleri iletmek iyi oldu. Bir de o faturaların içeriğini fatura şeklinde dökebilmek güzel olurdu :)

Dilek Arslan

Dilek Arslan Müşavir Yardımcısı

Mükelleflerimden olumlu tepkiler alıyorum. Çok memnunum. E-Mükellef paneli sayesinde mükellefe işi ne kadar ciddiye aldığımızı, işi ne derecede takip ettiğimizi göstermiş oluyoruz. Teşekkür ederim.

Nuh Tezer

Nuh Tezer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef uygulamarından toplu pos sorgulama, beyannamelerin bilgisayar ve programa toplu şekilde kaydedebilmesi en az yarım gün kazandırıyor. Bu pratik yönüyle kesinlikle övgüyü hakediyor.

Mehmet Toprak

Mehmet Toprak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İşlerimi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. En kısa zamanda istediğim evraklara ulaşabiliyor ve müşterimle paylaşabiliyorum. Bunu bize sağlayanların emeğine yüreğine teşekkürler.

Samettin Savaş

Samettin Savaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Pratik Yazılım'dan sonra hizmet kalitemiz en az 5 katına çıktı. En küçük firmalarımız bile sisteme girip borcu yoktur, vergi levhası vb. işlemlerini yapıyor. Çok memnunuz.

Selami Bavku

Selami Bavku Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef ürünü gerçekten her büroda olmalı. Resmen yardımcı personelin yapacağı bir çok işi kısa sürede yapabiliyoruz. Korkulu rüyamız onalı beyan kontrolü favorim.

Mehmet Toprak

Mehmet Toprak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef programı tam olarak muhasebe büroları için yapılmış ve sürekli kendini geliştiren bir yazılım. Masaüstümde her gün açık ve işimi epey kolaylaştırıyor.

Yılmaz Özdemir

Yılmaz Özdemir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Firmalarıma kolayca şifre tanımlayabiliyorum, herkes kendi işini kolayca hallediyor. İş yükünü çok hafifletiyor, üzerimizde ki sorumlulukları hafifleten tek platform.

Hüseyin Şişman

Hüseyin Şişman Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E Mükellef büromuza prestij ve kolaylıklar sağladı. Bunun yanında mükelleflerimiz şeffaf olarak tahakkuk vb. evraklarını diledikleri zaman görme imkanına sahip oldu.

Ersoy Yılmaz

Ersoy Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Alırken tereddüt etmiştim. Daha önce kullandığım program gibi sorun yaşar mıyım diye ama hiç öyle olmadı. Çok memnun kaldım. Müşterilerimin memnuniyeti arttı.

Arkın Hamit Bakmak

Arkın Hamit Bakmak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Beyan takibi ve tahakkukların mükellefe ulaştırılması için yıllarca boşa vakit kaybetmişim. Mali müşavirlik ofisi için mutlaka kullanılması gereken bir program.

Turan Yeler

Turan Yeler Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef büromuzun yönetiminde en önemli yardımcımız olmuştur. Hele o sağ üst köşedeki kırmızı ile yazan bakiye bölümü yok mu işte o finans kaynağımız.

Şenol Karakaş

Şenol Karakaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebe büroları için vazgeçilmez. Beyanname ve SGK evraklarını kontrol etmeden hiç rahat edemiyorum. Program sayesinde beyanname son günlerinde rahat uyku uyuyorum.

Hakan Özşafak

Hakan Özşafak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mükelleflere her istediklerine anında cevap vermek, örneğin e-haciz konusunda mükellefleri anında bilgilendirmek harika bir prestij sağlamakta işletmem açısından.

İhsan Kılıç

İhsan Kılıç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef kullandığımız bugüne kadar iş yerinde işlerimizi kolaylaştıran online kullanımıyla takip sistemimizi sağlayan en önemli iş dostu bir yazılım.

Mustafa Özevin

Mustafa Özevin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef paneli kullanım ve kontrol açısından çok kullanışlı bir sistem fakat mükelleflere kesilen faturaların dökümlerini alabilsek daha güzel olabilir.

Hakkı Toklu

Hakkı Toklu Muhasebeci

Başta Volkan Küçük bey olmak üzere tüm E-Mükellef ekibine mesleğimize verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyor, katkılarınızın devamını diliyorum.

Murat Çuhadar

Murat Çuhadar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İş yükünü ciddi anlamda azaltıyor. Pratikleştikçe daha kolay olacaktır. Sürekli geliştirmeler yapılıyor. Muhasebe artık iyice otonom bir hale gelecektir.

Sidar Sönmezer

Sidar Sönmezer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2012 yılından beri kullanıyorum. Ofiste zamanım değerli diyorsanız bu program olmadan olmaz. Para verdiğinize kesinlikle pişman olmayacağınız bir yazılım.

Ali Işık

Ali Işık Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

GİB'in karmaşasına girmeden tüm beyanları tek tıkla görebilmek, ebildirge ekranlarında kaybolmadan işlem yapmanın tek yolu E-Mükellef. Basit ve hızlı.

Burhan Eray

Burhan Eray Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her mali müşavire lazım olan bir sistem. E-Mükellef işlere baksın sen keyfine bak. Ben çok memnunum açıkçası. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.

Özcan Şaylıca

Özcan Şaylıca Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef Programını çok uzun zamandır kullanıyorum. Bizim için Çok yararı olan ve zaman kazandıran bir uygulama. Emeği geçen herkese Teşekkürler

Kenan Özdemir

Kenan Özdemir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yaklaşık 7-8 yıldır kullanıyoruz. Mükemmel bir sisteminiz var, işimize çok yaradı, saatlerce uğraşacağımız işi dakikalar içinde yapabiliyoruz.

Hacı Yıldırım

Hacı Yıldırım Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Aktif olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Gerek GİB gerek SGK ekranlarını tek bir sayfa üzerinden kullanıp mükellef adına da kolaylık sağlıyor.

Samet Kula

Samet Kula Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bir yıldır ofisimde kullanıyorum pos sorgulama whatsapp, mail, sms ile ödemeleri tek tuşla bildirme, toplu sgk vergi borcu sorgulama çok rahat ettim.

Serdar Karakaya

Serdar Karakaya Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-arşiv fatura sorgulama ekranı excel ve pdf döküm atıyor bu dökümlerden faydalanarak GİB Ba uygulaması yapılabilir neden olmasın. Kolay gelsin

Metin Karaağaç

Metin Karaağaç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef programı sanki yeni bir çalışan almışım gibi işime yaradı. Aldığım için çok memnunum tüm muhasebe bürolarına tavsiye ederim.

Necati Avcı

Necati Avcı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef sayesinde beyanname kontrolümüz ve müşterilere bildirimimiz çok pratik hale geldi. Daha güzel yeniliklerde buluşmayı temenni ederiz.

Adil Yurdişi

Adil Yurdişi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir