Gerçek Kullanıcı Yorumlarını İnceleyebilirsiniz.

1.900'den Fazla Muhasebe Bürosu Referansı İçin Buraya Tıklayın

E-Mükellef ile her türlü vergi ve sgk tahakkukları görülebilir. Hemen internet üzerinden ödeme yapılabilir. Bu işlemler zaman tasarrufu kazandırır. Zaman artık herkes için kıymetlidir. Bu program benim için çok faydalı olduğu gibi herkes için çok faydalı olduğunu tavsiye ediyorum. Ayrıca müşterilere ödeyecekleri vergi ve sgk tahakkukları otomatik olarak görmelerine fırsat vereceği için meslek mensuplarını sms gönderme zahmetinden de kurtarır.

Şükrü Yılmaz

Şükrü Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-MÜKELLEF sistemi ile tanışmadan önce iş yükümüz 3-4 katıydı sırf bu işlemleri yapması için ilave personel çalıştırmak durumundaydık. Ancak komplike olan bu E-MÜKELLEF sistemi gerçekten iş yükümüzü üstümüzden almış durumdadır. Mesleğimize devam ettiğimiz sürece E-MÜKELLEF sistemini kullanmaya devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını diliyoruz ve her hafta salı günü güncellemelerinizi bekliyoruz.

Şükrü Boyraz

Şükrü Boyraz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E MÜKELLEF DE MÜKELLEFLERİMİZLE İLGİLİ KONTROL EDEBİLECEĞİNİZ BİR ÇOK EKRAN VAR. E ARŞİV KESTİĞİ FATURALARI E ARŞİV KESİLEN FATURALARI TOPLU POS SORGULAMASI SGK İLE İLGİLİ İŞ GÖRMEZLİK EKRANLARI MÜKELLEFLERİN EVRAKLARI YÜKLENİRSE BANKA İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK. YANİ İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRAN BÜYÜK BİR ÇALIŞMA BİR DE MASAÜSTÜ EKRANI VARKİ BEYANNAME KONTROLÜNE KADAR YAPIYOR.

Ferdi Altıntaş

Ferdi Altıntaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2020 NİSAN AYINDA BU TARAFA BU PROGRAMI KULLANMAKTAYIM. DAHA ÖNCE BAŞKA BİR MÖDÜL KULLANMAKTAYDIM . E-MÜKELLEF MÖDÜLÜ ÖNCE KULLANDIĞIM MÖDÜLE GÖRE İŞ HAYATIMI KOLAYLAŞTIRDI TAHAKKUKLARI MÜKELLEFLER İLETME VE BEYANNAME BİLDİRGE KONTROLLERİNDE ÖZELLİKLE MESLEKTAŞLARIMA BU PROGRAMI ALMALARI TAVSİYE EDERİM HEM ZAMAN TASARRUFU HEM DE MÜKELLEF MEMNUNİYETİ AÇISINDAN ÇÖK GÜZLE BİR PROGRAM.

Mutlu İpek

Mutlu İpek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bir Muhasebe Ofisinin KESİNLİKLE kullanması gereken bir yazılım. Deneyin farkı hemen anlayacaksınız. . . . Ben ilk günden beri kullanmaktayım ve faydasının anlatmakla biteceğini sanmıyorum. . . . Size tavsiyem hemen kullanmaya başlamanızdır. . . . Artık bana mı teşekkür edersiniz Site Yapımcılarına mı siz karar verirsiniz ( tabiki site yapımcılarına :) ) . . . İyi Çalışmalar Dilerim. . . .

Orhan Aytaç

Orhan Aytaç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Gerçeketen mükemmel bir program ve oldukça hızlı bir sisteme sahip başta programın yazılım ekibine ve Volkan beye çok teşekkürler böyle bir programı bizlere sundukları için. Emekten ve zamandan kazandığımı diğer işlerime ayırabiliyorum. Hİç düşünmeyin kesinlikle alın ve farkı görün diğer programlar ile karşılaştırılamayacak kadar çok fazla özelliği ve hızı var.

Muhammed Engenç

Muhammed Engenç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Program kullanmaya başladığım günden bu güne kadar elimi çok rahatlattı ve mükelleflerime imtiyaz sağladı, her gün gelişti ve ofisin üstünde bulunan işleri hafifletti ilk tanıştığımızda benim aklımda olan bir program web sayfasının işlevsel olmasına yarıyor derken zaman içinde öyle bir gelişti ki apayrı bir yazılım olarak kullanmaya başladık teşekkürler,

Umut Mülküt

Umut Mülküt Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ofisimizde e-mükellef yazılımını kullanıyoruz. beyannameleri indirip mükelleflere gönderimi ve mükelleflerin ayrıca giriş imkanı olması çok güzel ve kullanışlı. ayrıca e-arşiv alış ve satış faturalarının indirilmesi, sicil gazetelerinin indirilmesi, posların sorgulanması çok pratik. kısacası fayda maliyet kıyası yapıldığında çok güzel bir yazılım

Serdar Ünal

Serdar Ünal Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her yerden beyannamelerime ve şirket evraklarına erişebiliyorum ve kolayca paylaşabiliyorum. Göndermediğim beyannamem var mı yok mu takibi çok kolay ve hata yapma şansım baya düşüyor bu sayede. Bunların yanında en güzel özelliği: mükelleflerin e arşiv faturalarını excell olarak vergi ve matrah dökümlerini alabilmem ki bu bizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Burak Çaltekin

Burak Çaltekin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bu programı kullanmaya başladıktan sonra iş yüküm fazlası ile azaldı diyebilirim hem beyanname ve tahakkukları sistemde saklıyorum çıktı almama gerek kalmıyor gerektiğinde alıyorum. hemde tüm mükelleflere aynı anda tek seferde mail atıyorum hepsine ulaşıyor tek tuşla mail olmayan mükelleflere ise whatsapp tan gönderim sağlıyorum . Teşekkürler E-mükellef

Tamer Kılıç

Tamer Kılıç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Program bir muhasebe bürosunun olmazsa olmazı kalitesinde, işlerimizi çok kolaylaştırıyor mükelleflere beyanname ve tahakkukları mail atmak ve bu maillerin indirilip indirilmediğini kontrol etmek açısından da çok güzel. Ssk iş görmezlik raporları sorgulama, toplu pos sorgulama işimizi çok kolaylaştırıyor. Emeğinize sağlık Emükellef ailesi

Gülen Kurt Özyüzücüler

Gülen Kurt Özyüzücüler Serbest Muhasebeci Mali Müşavir-Bağımsız Denetçi

E-mükellef paneli mali müşavirler için gerçekten bir ayrıcalık. Şöyle ki firmalar hakkında aradığınız bütün bilgileri tek tuş ile bulabiliyorsunuz. Gereksiz evrak kalabalığı ortadan kalkıyor. Yine e mükellef paneliyle birlikte mükellefleriniz ile ilgili interaktif, sgk vb uygulamalara çok rahat ve pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Duran Çam

Duran Çam Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bu ürünü aktif olarak kullanmaktayım. Hiiiç lafı uzatmaya gerek yok; on numara ve beş yıldız. Meslektaşlarıma da sürekli tavsiyi ediyorum. Bu arada kullanmadığım ürünlerin de tanıtım videolarını izledim, ve harika olduğunu biliyorum; diğer ürünler zaten çalışmanız için fikir veriyor görünen köy kılavuz istemez.

Hasan Aksoy

Hasan Aksoy Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her haliyle tüm departmanlar çok iyi çalışıyor, meslek mensubu arkadaşlarıma tavsiye ederim, pratik ve kullanımı kolay, iş yükünü hafifleten yol haritası çizilmiş, bu çizgi günün şartlarına göre güncelleniyor, şahsımın görüşü maddiyat 2. sırada yer almaktadır, verilen hizmete emeği geçenler sağ olsun,

Gürkan Uyanık

Gürkan Uyanık Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Tek çatı altından mükelleflerimizin bir çok sorgulama ve kontrol etme işlemlerini yapabildiğimiz hem zaman kazandıran hem de cezalardan kurtaran sistem. En çok kullandığım özellikleri toplu olarak pos sorgulama, bankacıya tek tıkla beyannameleri gönderme, toplu olarak iş göremezlik raporlarını sorgulama.

İlyas Akçaoğlu

İlyas Akçaoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükelleften sonra işlere bakışımız,iş yapış biçimimiz,kontrol süreçlerimiz kısacası iş hayatımızın tamamı değişti. Artık işlerimiz daha otomatik şekilde yürüyor, mükelleflerimiz istediği evraka istediği an bizle temas kurmadan ulaşabiliyor. E-Mükellef ofisimizin 1 numaralı ihtiyacı. .

Haluk Cenk Batur

Haluk Cenk Batur Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Aynı kategoride hizmet veren firmaları incelerken tesadüfen e-Mükellefte karar kıldım. İyi bu kararı vermişim. Bütün modüllerini alarak bir bütün olarak kullanınca, bürodaki bir yardımcı eleman gibi oluyor. Beyannameleri indirmek için ayrı bir proğram indirmek gerekmeseydi daha güzel olurdu.

Ali Kamer Salduz

Ali Kamer Salduz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Büroda yardımcı eleman gibi iş görüyor kesinlikle verdiğim parayı son kuruşuna kadar hak ediyor aslında programın reklamını da yapmak istemiyorum çünkü hizmet kalitesi açısından bizi diğer bürolardan kesinlikle bir adım öne çıkartıyor :) tüm meslektaşlara selam şiddetle tavsiye ederim

Kazım Sarıcan

Kazım Sarıcan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ofisimin bütün işlerini takip ettiğim ve mükellefime de ciddi veri akışını sağladığım bir programdır. 4 B İşveren Borcunun da buraya eklenmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü mükelleflerimize; bu Program da mükellefiyetiniz ile ilgili bütün işlemlere vakıf olursunuz diye belirtiyorum.

Mehmet Nuri Çelik

Mehmet Nuri Çelik Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Büro işleten Mali Müşavir meslek mensupları için pratik çok faydalı bir program. Beyanname ve bildirimlerin kontrolü, evrakların gönderimi ve takibi çok kolay. 7/24 istediğin herzaman bilgisayar başında olmasanız dahi mükelleflerle ilgili bir çok şeye kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Fatih Çolak

Fatih Çolak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

HER MUHASEBE BÜROSU İÇİN KULLANILMASI GEREKEN YAZILIMLARDIR. AKTİF KULLANILMASI HALİNDE ÇOK CİDDİ ZAMAN TASARRUFU SAĞLIYOR. KONTROL MEKANİZMALARI YÖNETİCİ VASFINDAKİ İNSANLAR İÇİN ÇOK BÜYÜK KOLAYLIKLAR SAĞLIYOR. ÇOK MEMNUNUZ YENİ GELİŞMELERİ MERAKLA BEKLİYORUZ.

Halil Atasever

Halil Atasever Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2015 yılında bu sistemi aldık. ve ilk sene kullanmamıştık. bir şekilde zaman ayıramadık. Ama kullanmaya başladığımızdan beri işlerimizi o kadar çok kolaylaştırdı ki anlatamam . Evrakları tek tek indirmek ve göndermek zorunda kalmıyoruz. . . teşekkürler. Çok memnunuz.

Kübra Ergün

Kübra Ergün Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Öncelikle Bu şekilde bir panel oluşturduğunuz ıcın cok teşekkur ederim. E mukellef musterı ıcın çok guzel ama muhasebecı ıcın menu agacı tarafından karmasık gelebilmektedır. menu butonlarını daha belırgın ve gruplara ayrılmış olarak gormek ısterım.

Fatma Ayvaz

Fatma Ayvaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bir Muhasebe ofisi için en gerekli proğramların başında gelmektedir. Hem iş güçü hemde zaman tasarrufu sağlamaktadır. Gelişmeye açık ve her gün üstüne artı katarak güncellenmesi en güzel özelliklerinden bir tanesi. Tüm meslektaşlarıma öneririm. . .

Akın Ertürk

Akın Ertürk Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Müthiş bir program, eğer bu program olmasaydı işlerimi yaparken 2 katı zaman harcayacaktım. Özellikle şifre vb girişleri yapmadan otomatik sitelere bağlanabilmek ve toplu mail atabilmek, müşterilerimizin kolayca evraklarına ulaşması büyük kolaylık.

Şükrü Yılmaz

Şükrü Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef uygulaması bizi kolaylaştırdı . Sizden önce kullandığımız mali müşavir yardımcı programında TC ile Sorgulama bölümü vardı. Burada da eklenmesi bizim için faydalı olacaktır. Değerlendirmenize sunmak isteriz. iyi çalışmalar

Dilek Arslan

Dilek Arslan Muhasebeci Elemanı

E-mükellef modülünü kullanmaya başladıktan sonra iş ve işlemlerimizde gözle görülür derecede kolaylıklar sağlandı, en önemlisi kendini geliştiren bir program olması sebebiyle bir çok işte çok kolay adapte oluyoruz, emeğinize sağlık. .

Erdal Köseoğlu

Erdal Köseoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef ekibine ve Volkan Küçük Bey'e mesleğimize verdiği katkılardan dolayı tebrik ediyorum. Biz ve Mükelleflerimiz cep telefonları ile programlarınızı akıcı bir şekilde kullanmaktadır. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Alptuğ Ulusoy

Alptuğ Ulusoy Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Genel anlamıyla e-mükellef programını ele alacak olursak eğer biz muhasebe çalışanları için gerçekten çok pratik çözümler sunuyor. Bir çok avantajı ve kolaylığı var. Neredeyse bir personel kadar iş yapıyor diyebilirim.

Oğuz Kavraz

Oğuz Kavraz Muhasebe Yöneticisi

Yıllardır Büro Sahibiyim Daha Önce E Mükellef Ile Tanışmış Olmak Isterdim Emek Zaman Çok Önemli Böylesine Isteğe Cevap Veren Bir Yazılımı Kullanmaya Başladığım Için Çok Memnunun Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

Süleyman Tezcan

Süleyman Tezcan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

12 yıl önce meslek mensuplarına yönelik web sitesi sayesinde tanışmıştım. İyi ki de tanışmışım. E-Mükellef benim elim ayağım oldu. İşten, zamandan ve özellikle kırtasiyeden tasarruf ediyorum. Teşekkür ederim.

Yakup Tokmak

Yakup Tokmak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-arşiv faturaalrı ay ay listeleme kısmından rapor almak ve mükellefin evraklarıyla karışılaştırıp gelmeyenleri iletmek iyi oldu. Bir de o faturaların içeriğini fatura şeklinde dökebilmek güzel olurdu. . :)

Dilek Arslan

Dilek Arslan Müşavir Yardımcısı

Mükelleflerimden olumlu tepkiler alıyorum. Çok memnunum. E-Mükellef paneli sayesinde mükellefe işi ne kadar ciddiye aldığımızı, işi ne derecede takip ettiğimizi göstermiş oluyoruz. Teşekkür ederim.

Nuh Tezer

Nuh Tezer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Emükellef uygulamarından toplu pos sorgulama, beyannamelerin bilgisayar ve programa toplu şekilde kaydedebilmesi en az yarım gün kazandırıyor. Bu pratik yönüyle kesinlikle övgüyü hakediyor.

Mehmet Toprak

Mehmet Toprak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Işlerimi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. En kısa zamanda istediğim evraklara ulaşabiliyor ve müşterimle paylaşabiliyorum. bunu bize sağlayanların emeğine yüreğine teşekkürler

Samettin Savaş

Samettin Savaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef ürünü gerçekten her büroda olmalı. Resmen yardımcı personelin yapacağı bir çok işi kısa sürede yapabiliyoruz. Korkulu rüyamız onalı beyan kontrolü favorim.

Mehmet Toprak

Mehmet Toprak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mükellefler ile ilgili bütün bilgilere ulaşmak için ve iş takip kontrolleri için muazzam bir panel gerçekten . Geriye dönük bütün evraklar burada bir nevi geninizdeki arşiv

Şerif Katırcı

Şerif Katırcı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Pratik yazılımdan sonra hizmet kalitemiz en az 5 katına çıktı. En küçük firmalarımız bile sisteme girip borcu yoktur, vergi levhası vb işlemlerini yapıyor. Çok memnunuz

Selami Bavku

Selami Bavku Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Firmalarıma kolayca şifre tanımlayabiliyorum, herkes kendi işini kolayca hallediyor :) İş yükünü çok hafifletiyor, üzerimizde ki sorumlulukları hafifleten tek platform. . . .

Hüseyin Şişman

Hüseyin Şişman Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef proğramı tam olarak muhasebe büroları için yapılmış ve sürekli kendini geliştiren bir yazılım. Masaüstümde her gün açık ve işimi epey kolaylaştırıyor

Yılmaz Özdemir

Yılmaz Özdemir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Beyan takibi ve tahakkukların mükellefe ulaştırılması için yıllarca boşa vakit kaybetmişim. Mali müşavirlik ofisi için mutlaka kullanılması gereken bir program.

Turan Yeler

Turan Yeler Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

BU MODÜLÜNÜZ SAYESİNDE BEYANNAME KONTROLÜMÜZ VE MÜŞTERİLERE BİLDİRİMİMİZ ÇOK PRATİK HALE GELMİŞTİR. DAHA GÜZEL YENİLİKLERDE BULUŞMAYI TEMENNİ EDİNİZ.

Adil Yurdişi

Adil Yurdişi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef büromuzun yönetiminde en önemli yardımcımız olmuştur. Hele o sağ üst köşedeki Kırmızı ile yazan Bakiye bölümü yokmu, işte o finans kaynağımız.

Şenol Karakaş

Şenol Karakaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İŞ YÜKÜNÜ CİDDİ ANLAMDA AZALTIYOR. PRATİKLEŞTİKÇE DAHA KOLAY OLACAKTIR. SÜREKLİ GELİŞTİRMELER YAPIYORLAR MUHASEBE ARTIK İYİCE OTONOM BİR HALE GELECEKTİR.

Sidar Sönmezer

Sidar Sönmezer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebe büroları için vazgeçilmez beyanname ve SGK evraklarını kontrol etmeden hiç rahat edemiyorum program sayesinde beyanname son günlerinde rahat uyku uyuyorum.

Hakan Özşafak

Hakan Özşafak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mükelleflere her istediklerine anında cevap vermek, örneğin e haciz konusunda mükellefleri anında bilgilendirmek harika bir prestij sağlamakta işletmem açısından.

İhsan Kılıç

İhsan Kılıç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E Mükellef büromuza prestij ve kolaylıklar sağladı bunun yanında mükelleflerimiz şefaf olarak tahakkuk vb evraklarını diledikleri zaman görme imkanına sahip oldu

Ersoy Yılmaz

Ersoy Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Alırken tereddüt etmiştim. Dqha once kullandığım program gibi sorun yaşarmıyım diye ama hiç oyle olmadı. Çok memnun kaldım. Musterilerimin memnuniyeti arttı.

Arkın Hamit Bakmak

Arkın Hamit Bakmak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İŞ YÜKÜNÜ CİDDİ ANLAMDA AZALTIYOR. PRATİKLEŞTİKÇE DAHA KOLAY OLACAKTIR. SÜREKLİ GELİŞTİRMELER YAPIYOR MUHASEBE ARTIK İYİCE OTONOM BİR HALE GELECEKTİR.

Sidar Sönmezer

Sidar Sönmezer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2012 Yılından Beri Kullanıyorum. Ofiste Zamanım Değerli Diyorsanız Bu Program Olmadan Olmaz. Para Verdiğinize Kesinlikle Pişman Olmayacağınız Bir Yazılımdır

Ali Işık

Ali Işık Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef kullandığımız bu güne kadar iş yerinde işlerimizi kolaylaştıran online kullanımıyla takip sistemimizi sağlayan en önemli iş dostu bir yazılım

Mustafa Özevin

Mustafa Özevin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E MÜKELLEF PANELİ KULLANIM VE KONTROL AÇISINDAN ÇOK KULLANIŞLI BİR SİSTEM. FAKAT MÜKELLERE KESİLEN FATURALARIN DÖKÜMLERİNİ ALABİLSEK DAHA GÜZEL OLABİLİR

Hakkı Toklu

Hakkı Toklu Muhasebeci

Başta Volkan Küçük bey olmak üzere tüm E-mükellef ekibine mesleğimize verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyor katkılarınızın devamını diliyorum.

Murat Çuhadar

Murat Çuhadar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her mali müşavire lazım olan bir sistem. e mükellef işlere baksın sen keyfine bak. ben çok memnunum açıkçası. gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.

Özcan Şaylıca

Özcan Şaylıca Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef Programını çok uzun zamandır kullanıyorum. Bizim için Çok yararı olan ve zaman kazandıran bir uygulama. Emeği geçen herkese Teşekkürler

Kenan Özdemir

Kenan Özdemir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yaklaşık 7-8 yıldır kullanıyoruz. Mükemmel bir sisteminiz var, işimize çok yaradı , saatlerce uğraşacağımız iş dakikalar içinde yapabiliyoruz.

Hacı Yıldırım

Hacı Yıldırım Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Gibi karmaşasına girmeden tüm beyanlari tek tıkla gorebilmek, ebildirge ekranlarinda kaybolmadan islem yapmanın tek yolu e-mükellef. . basit ve hızlı. .

Burhan Eray

Burhan Eray Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-arşiv fatura sorgulama erkeanı excel ve pdf döküm atıyor bu dökümlerden faydalanarak GİB Ba uygulaması yapılabilir neden olmasın. kolay gelsin

Metin Karaağaç

Metin Karaağaç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Aktif olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Gerek GİB gerek SGK ekranlarını tek bir sayfa üzerinden kullanıp mükellef adına da kolaylık sağlıyor.

Samet Kula

Samet Kula Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bir yıldır ofisimde kullanıyorum pos sorgulama whatsapp, mail, sms, ile ödemeleri tek tuşla bildirme toplu sgk vergi borcu sorgulama çok rahat ettim

Serdar Karakaya

Serdar Karakaya Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef programı sanki yeni bir çalışan almışım gibi işime yaradı. Aldığım için çok memnunun tüm muhasebe bürolarına tavsiye ederim.

Necati Avcı

Necati Avcı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Çok başarılı bir program, özellikle beyanname takibi ve tahakkukların mükelleflere düzgün bir şekilde bildirimi için çok yararlı oluyor.

Alper Gerdaneri

Alper Gerdaneri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Işaretlediğim modülleri kullanıyorum. Çoğunluğunu excel tablolarında takip ediyordum Tabloları bıraktım Keyifle kullanıyorum Çok memnunum

Ali Behçet Cantürk

Ali Behçet Cantürk Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebe Türk ile yaklaşık 5 yılı aşkın süredir çalışıyorum. Kullanmaya başladığınızda ufkunuz genişleyecek ve nutkunuz tutulacak.

Uğur Kapan

Uğur Kapan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İŞLERİ TEK NOKTADAN TAKİP ETMEK İÇİN ÇOK PRATİK İNTERNET VE İNTERAKTİF VERGİ DAİRESİNİ MANUEL OLARAK NEREDEYSE HİÇ KULLANMIYORUM

Numan Serdar Kulaksızoğlu

Numan Serdar Kulaksızoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

10 Yıldır aktif olarak kullanmaktayım, ilk günden bu güne çok gelişti ve gerek kontrol gerek iş takipleri açısından büyük rahatlık

İbrahim İnanoğlu

İbrahim İnanoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Firmanızla VKC Bilişim olarak 2012 de çalışmaya başladık. Web sitesinin bize sunduğu tüm ürünleri kullanmaktayız ve çok memnunuz.

Ulaş Has

Ulaş Has Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef programına başka bir ürünü kullanırken geçmeye karar verdik ve memnununuz ayrıca tüm meslektaşlarımıza da öneriyoruz

Halil Akça

Halil Akça Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve neredeyse tüm modülerini satın aldım. Hem prestij, hem de işim için zaman kazancı elde ettim.

Yasin Özdil

Yasin Özdil Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ben mesleğe yeni başlayan bir Mali müşavir im e - mükellef programı bana işlerimde büyük kolaylık sağladı. Teşekkür ediyorum.

Ersoy Baksı

Ersoy Baksı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Aradığım uygulama diyebilirim, çok beğenerek kullanıyorum. Bir personel gibi çalışıyor, sürekli kendini yenilemesi de müthiş.

Hakan Batur

Hakan Batur Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebecinin gerçekten yardımcısı bir program bizim için önemi olan süreyi kısaltması işlerimize daha rahat yetişebilmemiz

Gülveren Gürpınar

Gülveren Gürpınar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Merhaba programı ilk kullanan mali müşavirlerden biriyim. İlk günden bu güne müthiş bir gelişme var. çok teşekkür ederim

Hilmi Karaer

Hilmi Karaer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef uygulaması gayet güzel fakat sistem içinde iki kez giriş yapmak gerekiyor beyanname indirirken bu kaldırılabilir.

Çağlar Yücel

Çağlar Yücel Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

3 Yıldır Bütün Modüllerini Kullanıyorum. Çok Memnunum. Birde Proğram ile ilgili her salı yenilik yapmaları çok güzel.

Mehmet Mestan

Mehmet Mestan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Gerçekten çok faydalı bir program çok pratik kullanım arayüzü ile işlemlerinizi saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz.

Recep Bakırbala

Recep Bakırbala Muhasebe Müdürü

E-Mükellef yazılımını almam ile birlikte birçok işimi daha kısa zamanda yapma ve zamandan tasarruf etme imkanı buldum.

Mehmet Emin Korkmaz

Mehmet Emin Korkmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef zaman kazandırıcı ve daha da önemlisi iş yükünü hafifletici bir program. Daha da gelişmesi dileğiyle.

Tahsin Baş

Tahsin Baş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebeciler için bugüne kadar düşünülmüş ve iyi derecede geliştirilmeye devam eden bir program. Tavsiye ederim.

Eftal Yılmaz

Eftal Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebe ofisimizin gereksiz evrak ve boş zaman kaybının önüne geçmiştir. biz kullanıyoruz ve herkese öneriyoruz

Ergün Alakuş

Ergün Alakuş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Aldığımız günden itibaren her hafta kendini geliştren bizlere yardımcı olan güzel bi program teşekkürlerimizle

Hakan Vural

Hakan Vural Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bu kadar iş yoğunluğunda iş yükümüzü çok hafifletiyor, Bize bu yazılımı kazandıran ekibe teşekkür ediyorum

Turgut Durmaz

Turgut Durmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef ile hem kendi işlerimizi kolaylaştırdık hem de mükelleflere karşı prestij kazanmamızı sağladı

Fikret Tekin

Fikret Tekin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E Mükellef Ile Hem Kendi Işlerimizi Kolaylaştırdık Hem De Mükelleflere Karşı Prestij Kazanmamızı Sağladı

Savaş Özdemir

Savaş Özdemir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mükelleflerimin bilgilerini ofis dışındayken de tek tuşla görebiliyorum . Çok memnunum, teşekkür ederim.

Ebru Göğebakan

Ebru Göğebakan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İŞLERİMİZİ KOLAYLAŞTIRDI. BÜROYA BAĞIMLILIĞIMIZI AZALTTI. MÜKELLEFLERİMİZ İÇİN KOLAYLIK SAĞLADI

Arif Toktaş

Arif Toktaş Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

10 YILDIR ÇALIŞIYORUZ İLK ARAYIŞA GİRDİĞİMDE FARKLI DENEMELERİM OLDU VE SONUNDA DOĞRU ADRESİ BULDUM

Talat Evni

Talat Evni Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yaklaşık 2 seneden beri kullanıyorum. Çok memnunum. birçok işimi kolaylaştırdı ve süresini azalttı.

Neşe Yılmaz

Neşe Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Tamamı ile iş yükünü aldı vergi dairesi ve SGK ile ilgili tüm ekranlara bu sistem üzerinden giriyorum

Zekeriya Demiröz

Zekeriya Demiröz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Sürekli kullanılan bir çok mükellef bilgisine toplu olarak ulaşılmayı sağlayan verimli bir uygulama.

Bülent Irkkan

Bülent Irkkan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Kesinlikle başarılı. Daha da geliştirileceğinden ve çok daha memnun kalacağımızdan şüphemiz yok.

Emre Yılmaz

Emre Yılmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef programının serbest muhasebeci mali müşavir için büyük nimet olduğunu düşünüyorum.

Yusuf Engin

Yusuf Engin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef oldukça başarılı ve kolaylaştırıcı bir yazılım. Telefon trafiğini azaltmaktadır.

Musa Karakorkmaz

Musa Karakorkmaz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2014 YILINDAN BERİ KULLANDIĞIMIZ BİR SİSTEM VE HER GEÇEN GÜN GÜNCELLENİYOR OLMASI AYRICA GÜZEL

Osman Kazan

Osman Kazan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef panelini kullandığımız andan itibaren işlerimizin seyri değişti. herkese öneririz.

Atz Muhasebe

Atz Muhasebe Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-mükellef programı bana ofisimde 7/24 saat çalışan bir elemanım varmış duygusunu yaşatıyor.

Yüksel Erdoğan

Yüksel Erdoğan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

SİTE KULLANIŞLI VE BASİT İŞ YÜKÜNÜ HAFİFLETİCİ HER İŞİMİZİ KOLAYCA HALLEDEBİLİYORUZ

Remzi Tosun

Remzi Tosun Muhasebe Bürosu Çalışanı

Oldukça başarılı ve işlerimizi kolaylaştırıcı bir program teşekkürler ellerinize sağlık

Mehmet Selim Başak

Mehmet Selim Başak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yıllardır kullanıyorum ,harika bir yazılım,işimi oldukça kolaylaştırdı. Tavsiye ediyorum

Mustafa Karaarslan

Mustafa Karaarslan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mesleğe yeni başlıyor bir fark yaratmak istiyorsanız mutlaka almanız gereken bir yazılım.

Hakan Aslan

Hakan Aslan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Sürekli kendini yenileyen bir program. Güncellemesi her salı bir mutluluk sloganı ile harika

Selim Gündüz

Selim Gündüz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Kesinlikle faydalı bir yazılım emeğinize sağlık her ofiste olması gereken bir yazılım

Mahmut Başaran

Mahmut Başaran Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Senelerdir emükellefi kullanıyoruz. İnternetin olduğu heryerde ofisiniz elinizin altında.

Sefer Üresin

Sefer Üresin Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

PROGRAMINIZ İŞ YÜKÜMÜ ÇOK HAFİFLETTİ. BÜTÜN MALİ MÜŞAVİRLERE TAVSİYE EDİYORUM

Ferhat Nabi Güller

Ferhat Nabi Güller Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebe bürosu için önemli bir uygulamadır. Ayrıcalıklı olduğumuzu göstermektedir.

Nedim Aksoy

Nedim Aksoy Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

BÜROMUZA KATMIŞ OLDUĞU DEĞER VE KATKIDAN DOLAYI MEMNUNUZ. GELİŞMELERİN TAKİPÇİSİ.

Mehmet Eyup Karagöz

Mehmet Eyup Karagöz Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ofisimizde ciddi zaman tasarrufu sağlıyor ve işler ehakimiyetimizi kolaylaştırıyor.

Doğan Ünver

Doğan Ünver Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

MALİ MÜŞAVİR PAKET PRG EK OLARAK MALİ MÜŞAVİR YARDIMCI OLAN GÜZEL BİR YARDIMCI

Murat Koç

Murat Koç Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İyiki varsın e Mükellef; işyerimde olmazsan olmazım oldun iyi bir yardımcımsın

Cumhur Katrancı

Cumhur Katrancı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E mükellef uygulaması bir çok işi tek yerde topluyor,teşekürler elinize sağlık

Lokman Eren

Lokman Eren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bu program harika . ömür boyu kullanacağınız bir program . Harika bir programdır.

Ebru Yıldırım

Ebru Yıldırım Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

8 yıldır kullanmaktayım zamandan tasarruf ediyorum Bilecik te ilk kullanan benim

Burak Dedeoğlu

Burak Dedeoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mükemmel tüm ekibinize teşekkür ederiz. Uygulama işlerimizi minimuma indirdi.

Ahmet Arman

Ahmet Arman Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E-Mükellef modülü; Biraz daha sadeleştirilse daha efektif olur kanaatindeyim.

Adem Yeşilyurt

Adem Yeşilyurt Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Her şey tek tıkla yükleniyor. Otomatik yüklenme de yapılsa süper olacak.

Hanifi Öztürk

Hanifi Öztürk Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

E Mükellef modülü genel olarak çok verimli. her şey için teşekkürler.

Tahsin Kara

Tahsin Kara Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Uygulamadan genel olarak memnunum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Mehmet Şahin Sevdik

Mehmet Şahin Sevdik Yeminli Mali Müşavir

Gayet başarılı bir uygulama yıllardır çok memnun olarak kullanıyoruz.

Vedat Terzi

Vedat Terzi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Henüz kullanıma yeni başladık fakat işimizi şimdiden kolaylaştırdı.

Abdullah Bayramoğlu

Abdullah Bayramoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Harika bir program işimizi kolaylaştırdı, kesinlikle tavsiye ederim.

Ramazan Özen

Ramazan Özen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Tek kelime ile en büyük yardımcım, ofisimin en verimli elemanı

Mevlüt Ircı

Mevlüt Ircı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Oldukça yararlı bir program teşekkür ederim.

İsmail Hakkı Yakın

İsmail Hakkı Yakın Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Sitemin varlığından çok memnunum.

Burcu Atılgan

Burcu Atılgan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Program çok güzel ve kullanışlı.

Mehmet Özer

Mehmet Özer Serbest Muhasebeci Mali Müşavir