E-Mükellef İle Muhasebe Büronuz Kontrol Altında

Ceza yemeden, mükellef ile sorun yaşamadan ofisinizin tüm işlerini tek panelden takip edin.
Paranıza Acır! Maliye ve SGK Kurumlarından Ceza Yedirmez

Tüm vergi (kdv, muhtasar, geçici, ba-bs) ve SGK evraklarının (aylık beyan, işe giriş çıkış, izin, rapor) beyan edilip edilmediğini anlık durum tablosunda tek tuşla gösterir.

Her Tahakkuk ve Beyannamelerin Sonuna Kadar Peşine Düşer

Vergi ve SGK tahakkuk/beyannameleri tek tuşla toplu mail, whatsapp ve SMS ile gönderir. Ayrıca mükelleflerin evrakları açıp bakma tarih, saat, cihaz ip adreslerini raporlar.

Bankacıların Sürekli İstediği Evraklar İle Sizi Uğraştırmaz

Bankacıların ve diğer kurumların mükelleflerden istediği A'dan Z'ye tüm evrak ve belgeleri sadece tek bir tuşa basarak (maksimum 10 saniyede) gönderme imkanı.

Muhasebe Büronuzu Cebinizde Taşıyın!

Mükelleflerin ve sizlerin ihtiyacı olan tüm evraka, belgeye, dosyaya ve bilgiye muhasebe web sitenizin panelinden ve cep telefonu mobil uygulamasından 7 gün 24 saat ulaşırsınız.

Tüm Mükelleflere Gelen E-Tebligatları Kontrol Eder ve Bildirir

Mükelleflerinize gelen tüm tebligatları tek tuşla toplu olarak kontrol eder. Yeni gelen tüm tebligatları mükelleflere toplu olarak mail, sms veya isterseniz whatsapp ile gönderir.

Vergi, SGK, Taşıt, Yapılandırma, Harç vb. Borç ve Cezaları Gösterir

Şifre girmeden, tek bir tuşa basıp tüm mükelleflerin kendilerine ait GİB, SGK, Trafik borç ve cezalarını siz ve isterseniz mükellefler mobil uygulama üzerinden 7/24 öğrenebilir.

Vizite, İş Kazası, Analık, Hastalık Rapor ve Bildirimleri Kontrol Altında

Tüm mükelleflerin çalışanlarına ait alınan tüm iş görmezlik (vizite), iş kazası, analık ve hastalık raporlarını sadece tek tuşla görebilir, kontrol edebilir ve onaylayabilirsiniz.

Tüm Mükelleflerin SGK İşe Giriş-Çıkış Bildirgeleri Kontrol Altında

Tüm mükelleflerin çalışanlarına ait yapılan tüm işe giriş ve işten çıkış bildirgelerini tek tuşa basarak tek tablo üzerinden görebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Tüm Mükelleflerin Ticaret Sicil Gazeteleri Elinizin Altında

Tüm mükelleflerin sicil gazetelerine ulaşabilir ve mail, sms, whatsapp ile istediğiniz kişilere kolayca gönderebilirsiniz. Mükelleflerde mobil uygulama üzerinden tüm gazetelerine ulaşabilir.

E-Arşiv, E-Fatura, Borcu Yoktur Yazıları, Vergi Levhası

Tüm mükelleflerin e-arşiv ve e-faturalarını toplu olarak görebilirsiniz. Mükelleflerin GİB ve SGK borcu yoktur yazılarını alabilirsiniz. Vergi levhalarına tek tuşla ulaşabilirsiniz.