Biz Zaman Kazandıralım, Siz İşinizi Büyütmeye Bakın!

Her ay yaptığınız rutin işleri E-Mükellef yapsın, size daha fazla zaman kalsın. E-Mükellef Programı, Muhasebecilere Hangi Avantaj ve Faydaları Sağlar?

Vergi (E-Beyanname) ve SGK (E-Bildirge) Evraklarını Tek Tuşla Bilgisayarınıza İndirir

Tüm mükelleflerinizin Vergi ve SGK evraklarını tek tuşla bilgisayarınıza indirir. Yıl, ay ve mükellef unvanına göre dosyalar.

Vergi (E-Beyanname) ve SGK (E-Bildirge) Evraklarını Tek Tuşla Web Sitenize Aktarır

10 yıldır mükellef evraklarını web sitesi üzerinden 7/24 ulaşılabilir olmasını sağlayan Türkiye'deki ilk online mükellef sistemi.

Vergi (E-Beyanname) ve SGK (E-Bildirge) Evraklarını Tek Tuşla Toplu E-posta Gönderir

Tüm mailler %99,99 gelen kutusuna düşer ve maillerin bakılma, açılma, indirilme raporlarını size sunar.

Vergi (E-Beyanname) ve SGK (E-Bildirge) Tahakkuk Bilgilerini Tek Tuşla Toplu SMS Gönderir

Türkiye'de ilk defa E-Mükellef programında kullanılan ve çoğu firmaya ilham kaynağı olan vergi ve SGK evraklarının adını, ödenecek tutarlarını ve son ödeme tarihlerini tek bir sms de mükellefe gönderir.

Gönderilen Evrakların Size Detaylı Raporunu Sunar

Mükelleflere, eposta veya SMS ile gönderilen her evrakın ve yapılan her işin tarih, saat, dakika, saniye, kullanıcı adı (panelden hangi çalışanınızın işlemi yaptığını) size detaylı olarak raporlar.

Mükellefler, Web Sitenize Girerek 7/24 Kendi Evraklarına Ulaşır

Mükellefler (sizin sayenizde) kendilerine ait olan tüm evraklara 7 gün 24 saat güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşır. Mükelleflere bu özel ayrıcalıklı hizmeti vererek onları mest edeceksiniz.

Mükelleflerin, İndirdiği Evrakların ve İşlemlerin Size Raporunu Sunar

Mükellefler hangi evraklara baktı? Hangilerini indirdi? Hangi evrakı bir den çok indirdi? Hangi tarih, saat, dakika ve bilgisayar ip numarasından indirdi? Aklınıza gelen tüm detayları 7/24 görebilirsiniz.

Mükellefler, İstediği Evrakları Bankacılara veya 3. Kişilere Aktarır

Mükellefin bankaya evraklar mı vermesi gerekiyor? Sizi hiç aramasına gerek yok. Web sitenizden istediği evrakları seçerek tek tuşla bankacıya veya 3.kişilere anında e-posta gönderebilir.

Muhasebeci, Mükelleflerin İstediği Evrakları 3.Kişilere Aktarabilir

Evrakları mükellefin kendisine veya 3.kişilere/kurumlara tek tuşla e-posta gönderebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun yanınızda olması yeterli. Her cihazdan tüm evraklara 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki Evrakları Mükelleflerin Paneline Toplu Olarak Aktarır

Mükellefe lazım olan hangi evraklar (veya dosyalar) varsa bilgisayarınızdan emükellef programına kolayca aktarabilirsiniz. Böylece hem mükellef hem de siz o evraklara 7 gün 24 saat her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Tüm Geçmiş Dönemlere Ait Vergi ve SGK Evraklarını Web Sitenize Aktarır

İstediğiniz yılı ve ayı seçin, tüm vergi beyannamelerini, tahakkuklarını, SGK bildirgelerini, tahakkuklarını GİB ve SGK sitesinden sadece tek tuşla web sitenize aktarabilirsiniz. Mükelleflerin hangi dönem evraklarına ihtiyacı varsa onları yükleyin, rahat edin.

GİB'den, Tüm Vergi Levhalarını Toplu Olarak Web Sitenize Aktarır

Hiç bir işlem yapmadan, hiç vakit harcamadan tüm mükelleflerin vergi levhalarına panelinizden 7/24 ulaşabilirsiniz. Vergi levhalarına ne zaman ihtiyacınız varsa ister cepten ister laptoptan web sitenize giriş yapın ve tüm vergi levhalarına 7/24 ulaşın.

Mükellef, Güncel Vergi Borcunu Hiç İşlem Yapmadan 7/24 Görebilir

Mükellef, web sitenize giriş yapıp sadece tek bir tuşa basarak anlık vergi borcunu öğrenebilir. E-mükellef programı anlık olarak GİB'den çektiği borç durum verisini mükellefe gösterir. Üstelik muhasebeciler kendi panelinden tüm mükelleflerin vergi borç durumlarına tek tuşla 7/24 ulaşabilir.

Mükellef, Güncel SGK Borcunu Hiç İşlem Yapmadan 7/24 Görebilir

Mükellef, web sitenize giriş yapıp sadece tek bir tuşa basarak anlık SGK borcunu öğrenebilir. E-mükellef programı anlık olarak SGK'dan çektiği borç durum verisini mükellefe gösterir. Üstelik muhasebeciler kendi panelinden tüm mükelleflerin SGK borç durumlarına tek tuşla 7/24 ulaşabilir.

Mükellef, Güncel Vergi Levhasına Hiç İşlem Yapmadan 7/24 Ulaşabilir

Mükellefin vergi levhasına mı ihtiyacı var? Hiç sorun değil. İstediği cihazdan (cep, tablet, laptop, bilgisayar) istediği an (7/24) web sitenize girerek vergi levhasına ulaşabilir. Mükellef, kendi vergi levhasını istediği kişiye/kuruma/bankaya mail olarak gönderebilir.

Vergi Beyanı Unutmaya Son! Tek Tuşla Beyanname Durum Kontrolü Yapar

Nerede olursanız olun, hangi saat olursa olsun, istediğiniz cihazdan web sitenize giriş yapın ve vergi beyanname durumunu anında öğrenebilirsiniz. Hangi mükelleflerin hangi vergileri beyan edilmiş veya edilmemiş akıllı beyanname kontrol tablosundan tek tuşla öğrenin.

SGK Bildirgesi Unutmaya Son! Tek Tuşla Bildirge Durum Kontrolü Yapar

Siz, dışardasınız (hatta tatilde) ve personeliniz SGK beyannamelerini yapıyor. Peki şuan anlık olarak SGK beyannameleri ne durumda? Cep telefonunuzu açın ve tek tuşla anlık olarak hangi mükellefin SGK beyannameleri bildirilmiş hangileri bildirilmemiş görün.

Mükelleflere, Duyuru ve Hatırlatmaları Tek Tuşla Toplu SMS Gönderir

Mükelleflere duyurmanız gereken önemli bir bilgi ve hatırlatma mı var? Dini ve resmi günlerde kutlama mesajımı göndereceksiniz. Hemen web sitenize girin ve tüm mükelleflerinize tek tuşla toplu SMS gönderin. Üstelik gönderim ve ulaştırma durum raporunu anında görebilirsiniz.

Mükelleflere, Duyuru ve Bilgilendirmeleri Gönderir

İstediğiniz, duyuru, bilgi, hatırlatma ve kutlamaları panelden yazın ve gerisini E-Mükellefe bırakın. Yazacağınız yazıyı e-mükellefe giren mükellefe ulaştıracaktır. Üstelik yukarıdan aşağıya düşen pop-up duyuru modülü sayesinde direk öncelikli duyuru görünecektir.

Personeliniz İçin Sınırsız Sayıda Kullanıcı Açar ve Yetkilendirme Yapar

E-Mükellef panelinden personeliniz için sınırsız sayıda kullanıcı açabilirsiniz. Üstelik her kullanıcı için sadece o kullanıcının erişebileceği alanları belirleyebilirsiniz. Yetkilendirme panelindeki zenginliğe hayran kalacaksınız.

Muhasebe Büronuzdaki Herkesin Aynı Anda İşlem Yapmasına İzin Verir

Çoğu programda kullanıcı çalışma kısıtlaması veya sınırlaması vardır. Ancak Emükellef programı ile ister 100 kullanıcı açın ve aynı anda giriş yaparak çalışın. Hiç bir sınırlama ve kısıtlama olmadan işlerinizi özgürce yapmanın keyfini çıkarın.

Kullanıcıların Yaptığı İşlemlerin Tarih, Saat ve İP Adreslerini Kaydeder

Personel ve yöneticileriniz için açmış olduğunuz kullanıcılar hangi işlemleri yapmış? Kimlere hangi evrakları göndermiş? Emükellef panelinden işlem yapılan kullanıcı bilgilerini görebilirsiniz.

Sınırsız Mükellef Eklemenize İzin Verir

İşiniz büyüdükçe, mükellef sayınız arttıkça size tek kuruş ekstra maliyet çıkarmaz. E-mükellef programına size ait olan tüm mükelleflerinizi hiç bir kısıtlama olmadan ekleyebilirsiniz. Siz işinizi büyütün, biz büyüyen işinizde teknolojinin gücünü size sunalım.

Ücretsiz ve Sürekli Güncellemeler / Yenilikler Sunar

Programın var olan özelliklerinde yapılacak her türlü versiyon geliştirme amaçlı güncellemeler %100 ücretsizdir. Üstelik yeni versiyon güncellemeleri sık ve düzenli olarak yapılmaktadır.

Bulut Tabanlı Web Teknoloji Servislerini Kullanır

Bizim işimiz, sizi sizden daha fazla düşünmek. İşimizi şansa bırakmıyor, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmaya çalışıyoruz. Philips, Adobe, Vodafone, Siemens, 3M, BP, Arçelik, Pegasus gibi büyük markaların tercihi... Dünyanın en güvenli ve en gelişmiş bulut sistemlerinden biri olan Amazon Cloud Servislerini kullanıyoruz.

Ekstra Çift Yedekleme Sistemi İle Çalışır

Verileriniz hem İstanbul'da, hem İzmir'de hem de Avrupa (Londra)'da var olan sunucu ve yedekleme sistemleri üzerinde yer alır. Web sitesi veya programda çalışan diskte her hangi bir arıza meydana gelirse aynı anda ikinci çalışan disk devreye girer.

Türkiye'de Bir İlk! TÜRMOB'a Uygun, SSL Güvenlikli https Yeşil URL Site

Türkiye'de ilk defa muhasebe sitelerinde https yeşil url (SSL Güvenlik Sertifikası) kullanıyoruz. Ayrıca muhasebe web siteniz; mevzuat, makale ve 8 farklı haber kategorisi ile 7 gün 24 saat otomatik güncellenmektedir.

%100 Mobil ve Tablet Uyumlu Akıllı Tasarım

Dünya'nın en gelişmiş ve en güvenli yazılım teknolojileri (bootstrap, responsive, php, ajax) ile kodlanmış, tüm bilgisayarlara, laptoplara, tabletlere ve cep telefonlarına %100 uyumlu akıllı mobil tasarım teknoloji.

Web Siteniz Uzantılı Kotasız ve Sınırsız Kurumsal E-posta Adresi

Bir mali müşavire, sokaktaki herkesin kullandığı hotmail, gmail gibi sıradan e-postalar kullanmak yakışmaz. Kurumsal iş yapan ve mükelleflere örnek olması gereken mali müşavir, hem kendisi hem de tüm personelleri için kurumsal eposta adresi kullanmalı. Üstelik bu e-postalar ile kendi adınızın ve web sitenizin yasal yoldan reklamını yapabilir, kartvizit ve tabelanıza web sitesi adresinizi ve siteniz uzantılı kurumsal e-postanızı yazabilirsiniz. Örnek: ali@alikaya.com, info@alikaya.com

12 Yıllık MUHASEBE TÜRK Güvencesi

Türkiye'nin ilk muhasebe portalı MUHASEBE TÜRK güvencesi ile sadece muhasebeciler için özel olarak tasarlanan; Türkiye'nin en çok kullanılan muhasebe web sitesini ve bulut tabanlı mükellef sistemini (E-Mükellef) sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz ve Sınırsız Destek Hizmeti

Uzman destek personellerimiz sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır. Ayrıca 7 gün 24 saat resimli ve videolu anlatım sayfamızdan da yardım sunmaktayız.

Amazon Bulut Teknolojisine Sahip Türkiye'nin İlk Mükellef Sistemi

Hemen Ücretsiz Deneyin