e-Mükellef ile muhasebe ofisinizi ve ekibinizi tek panelden yönetin

17 yıldır muhasebe ofisinize ait tüm iş süreçlerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

e-Mükellef ile neler yapabilirsiniz?

Tüm modüller için kaydırın

Vergi-SGK Evraklarını Aktarma

e-Mükellef ile tüm vergi ve SGK evraklarınızı muhasebe web sitenize veya mobil uygulamanıza tek tuşla aktarabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz evrak ve belgelere saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Beyanname Kontrol Sistemi

Mükelleflerin sorumlu olduğu tüm vergilerinin beyan edilip edilmediğini sorgulayabilir; anlık beyan kontrol listesini yeşil ve kırmızı renklendirme ile listeleyebilirsiniz. İster mobil uygulama üzerinden isterseniz de web sitenizin panelinden tüm bu bilgileri 7/24 görüntüleyebilirsiniz.

Grafikli Beyanname Durumu

Mükelleflerin beyan edilen vergi evraklarının an itibarıyla hangilerinin beyan edilip edilmediğini grafikli sunumlar üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda beyan edilen ve henüz beyan edilmemiş mükelleflerin kimler olduğuna ise tek tıkla ulaşmanız mümkün.

e-Posta, SMS, W.App ile Gönderme

İster mobil uygulamanız isterseniz de web sitesi paneliniz üzerinden; mükelleflere gönderilmesi gereken tüm vergi ve ilgili evrakları tek tıkla toplu olarak mükelleflere e-posta, SMS veya WhatsApp aracılığıyla iletebilirsiniz. Mobil uygulama kullanan mükelleflere uygulama bildirimi de gönderebilirsiniz.

Toplu WhatsApp Gönderimi

Mükelleflerin vergi ve SGK evraklarını, vergi levhalarını, borcu yoktur yazılarını, bilanço ve mizan gibi diğer evrak türlerini, e-tebligatlarını, SGK işe giriş/çıkış evraklarını vb. tüm evrak ve bilgilerini mükelleflerin cep telefonlarındaki WhatsApp uygulamasına toplu olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda mükelleflerinizi bilgilendirmek adına hazırladığını duyuruları da kişisel veya ofis hattınızdan iletebilirsiniz.

E-Arşiv Pdf Görüntüleme

Defterini tuttuğunuz mükelleflere gelen e-Arşiv faturaları PDF, XML, HTML olarak toplu bir şekilde indirebilirsiniz.

Toplu Vergi Levhası Sorgulama Onaylama

Mükelleflerin her yıl Mayıs ayında oluşan vergi levhalarını sistemden toplu bir şekilde sorgulayıp onaylayabilirsiniz. Ardından güncel vergi levhalarını mükelleflere whatsapp, sms ve e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

Kurum Geçici - Gelir Geçici Tahsilat Miktarları Sorgulama

Mükelleflerin geçmiş döneme ait gelir geçici tahsilat miktarlarını e-Mükellef üzerinden çok kısa sürede toplu bir şekilde sorgulayabilir, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Firmalar Arası Geçiş

e-Mükellef ile birden çok firması bulunan mükellefler, firmalarına tek tıkla ulaşabilir, web sitesi paneli veya mobil uygulama üzerinden giriş ve çıkış yapmadan firmalar arası geçiş yapabilirsiniz. Tek ekrandan tüm işlemlerin kolaylığını sağlayan e-Mükellef’te, uygulamaya giriş yetkisi olan tüm kullanıcılar aynı anda çalışabilir.

Evrak Görülme Rapor Bilgisi

Mükelleflere e-posta, SMS veya WhatsApp ile gönderdiğiniz tüm evrakların gönderilen tarih, saat, bilgisayar, cep telefonu IP numarasına kadar tüm bilgilerine genişletilmiş raporlar üzerinden inceleyebilir; iletilen evrakın kaç defa görüntülendiğine kadar detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bankacıya Evrak Gönderme

Hem mali müşavirler, hem mükellefler e-Mükellef uygulamasındaki bankacıya evrak gönderme sistemi ile güncel vergi evrakları, kurumlar, gelir, bilanço, mizan, vergi levhası, imza sirküsü, ticari sicil gazeteleri gibi bankacılara iletilmesi gereken evrakları Whatsapp ve Mail yoluyla bankacıya gönderebilir.

E-Tebligat Toplu Sorgulama

Mükelleflere gelen tebligatları görebilir ve dilerseniz mükelleflere e-posta, SMS veya WhatsApp üzerinden tebligatları toplu olarak iletebilirsiniz. Üstelik hem siz hem mükellefler e-Mükellef mobil uygulaması üzerinden hiçbir işlem yapmadan yeni gelen tebligatlarına kolayca ulaşabilir.

E-Arşiv Portal Toplu Sorgulama

GİB e-Arşiv Portalından mükelleflerin kestiği tüm faturaları ay bazında toplu olarak sorgulayabilir, bilgisayarınıza indirebilir, yazdırabilir, Excel veya PDF olarak dışarı aktarabilirsiniz. Tüm işlemleri ister siz ister mükellefler mobil uygulama üzerinden yapabileceğinizi unutmayın!

E-Arşiv Kesilen Faturalar

Defterini tuttuğunuz mükelleflere kesilen e-Arşiv faturaların içerisinde yer alan fatura tarihi, tutarı gibi bilgileri Excel veya PDF formatında dışarı aktarabilirsiniz.

İş Görmezlik Toplu Sorgulama

Mükelleflerin iş görmezlik raporlarını sorgulayabilirsiniz. Onaylı SGK raporlarını sorgulayabilir ve geçiş döneme ait tüm işlemlere arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mükellefler kendi firmasına ait iş görmezlik raporlarına mobil uygulama veya muhasebe sitesi üzerinden de kolayca ulaşabilir.

İşe Giriş İşten Çıkış Sorgulamaları

Mükelleflerin gerçekleştirdiği işe giriş ve işten çıkışları sorgulayabilir; sorgulama sonuçlarını liste halinde dışa aktarabilirsiniz. Aynı zamanda sorgulama sonuçlarını mükelleflerinize PDF formatında e-mail, SMS veya WhatsApp ile iletebilirsiniz.

Evrak Bildirim Okunma Durumu

Mükelleflere gönderdiğiniz tüm vergi ve ilgili evrakların iletim raporlarını ve okunma durumlarını anlık olarak görebilir ve detaylı olarak değerlendirebilirsiniz.

Ticaret Sicil Gazeteleri

Mükellefler kendine ait tüm ticaret sicil gazetelerine hiçbir işlem yapmadan mobil uygulama üzerinden veya muhasebe web siteniz üzerinden ulaşabilir. İstediği gazeteyi cep telefonuna veya bilgisayarına indirebilir. İstediği kişiye e-posta veya WhatsApp ile gönderebilir. Üstelik siz de kendi panelinizden veya mobil uygulamadan tüm mükelleflerin ticaret sicil gazetelerine ulaşabilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Vergi Levhası

Mükellefler kendine ait vergi levhasına tek tıkla ulaşarak cep telefonuna veya bilgisayarına indirebilir.

Vergi, SGK, Taşıt Borç Sorgulama

Mükelleflerin vergi, SGK, taşıt, yapılandırma, idari ceza, harç, icra vb. tüm borçlarına tek ekrandan erişebilirsiniz. Üstelik ister muhasebe sitesi panelinden isterseniz mobil uygulama üzerinden anlık tüm mükelleflerin borçlarına ulaşabilirsiniz.

Borcu Yoktur Belgesi Alma

Mükelleflerin vergi ve SGK kurumlarına ait “Borcu yoktur” yazısını talep edebilir veya önceki taleplerine ait “Borcu yoktur” yazılarına tek tuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mükellefler ister muhasebe sitesi üzerinden ister mobil uygulamadan tek tuşla ve kolayca borcu yoktur talebinde bulunup önceki talep belgelerine ulaşabilir.

Pos Çekimleri Toplu Sorgulama

Mükelleflerin aylık POS çekim bilgilerine tek tıkla ve toplu olarak ulaşabilirsiniz. Üstelik listedeki tüm detaylara Excel veya PDF formatında ulaşabilir ve dışarı aktarabilirsiniz.

Naylon Fatura Sorgulama

Vergi Kimlik Numarası veya firma unvanına göre naylon fatura sorgulamaları yapabilirsiniz.

Diğer Evraklar

Mükelleflerin ihtiyacı olan tüm evrakları bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz. Böylece mükellefler kendine ait olan evrakları ihtiyaç halinde ister web sitenizden ister mobil uygulama üzerinden görebilir, indirebilir veya istediği kişiye evrakları seçerek e-posta, SMS, WhatsApp ile gönderebilir.

Akıllı e-Posta (İleri Tarihli Mail)

Mükelleflere belirleyeceğiniz tarihte toplu e-mail gönderebilirsiniz. Böylece önemli bilgilendirme ve duyuruları anında iletebilir, ileri tarihli bir e-maili gönderilmek üzere kurabilirsiniz. Gönderim listenizdeki mükelleflerin ilettiğiniz e-maili; tarih, saat, cihaz IP adres bilgileri olmak üzere okuma detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca e-mail gönderme ve tüm işlemleri mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı SMS (İleri Tarihli SMS)

e-Mükellef üzerinden SMS şablonları oluşturabilir; mükelleflerinize ister hemen isterseniz de belirleyeceğiniz bir tarihte toplu SMS gönderebilirsiniz.

Hızlı Giriş Sistemi

Tüm mükelleflerin giriş bilgilerini her defasında yazmadan GİB, SGK, E-Arşiv gibi kamu web sitelerine şifresiz ve tek tuşla giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sınırsız Yönetici ve Yetki Kısıtlama

Tüm çalışanlarınız için dilediğiniz kadar yönetici açabilirsiniz. İstediğiniz çalışanın e-Mükellef uygulamasının istediği alanlara ve özelliklere erişimini kısıtlayabilir veya izin verdiğiniz alanlara erişimini sağlayabilirsiniz. Çok gelişmiş yetkilendirme ve erişim sistemi mevcuttur.

Muhasebe Web Sitesi

Tüm çalışanlarınız için dilediğiniz kadar yönetici açabilirsiniz. İstediğiniz çalışanın e-Mükellef uygulamasının istediği alanlara ve özelliklere erişimini kısıtlayabilir veya izin verdiğiniz alanlara erişimini sağlayabilirsiniz. Çok gelişmiş yetkilendirme ve erişim sistemi mevcuttur.

Kurumsal E-Posta Uzantısı

Hem siz hem tüm personelleriniz için adınız soyadınız uzantılı (örnek: ahmet@adınızsoyadınız.com.tr) kurumsal e-posta hesapları oluşturuyor ve size teslim ediyoruz. Bu hesapları kullanarak e-mail gönderip alabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden bu iletişim hesaplarını kullanabilirsiniz.

Sözleşme Onaylatma Sistemi

Hazırladığınız sözleşmeleri (örnek: KVKK) web sitesi paneline yükleyip, mükellefler web sitesi (e-Mükellef) paneline girdiğinde veya e-Mükellef mobil (cep telefonu) uygulamasına girdiğinde online olarak onaylatabilirsiniz. Sözleşmeyi onaylatmadan mükellefler sistemi (e-Mükellefi) kullanamaz. Ayrıca onaylanan sözleşmelerin kimler tarafından onaylandığını, onaylanan tarihi ve giriş yaptığı bilgisayar veya cep telefonunun cihaz IP adresi ile birlikte kaydedilerek ömür boyu saklanır.

e-Mükellef 120'den fazla özelliği ile Muhasebe ofisinizin ve mükelleflerin 7/24 hizmetinde!

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlarımıza göz atın

PAKET VE FİYATLARI İNCELEYİN