e-Mükellef Nedir?

ONLINE MUHASEBE OTOMASYON SİSTEMİ

e-Mükellef ile muhasebe büronuzun bilgi ihtiyacını tek yerden karşılayın.

Muhasebe ofisi yönetmenin getirdiği sorumlulukları çok iyi biliyoruz. Ofisteki iş akışını düzenli olarak sürdürmek, diğer yandan mükelleflerin ihtiyaçlarını karşılamak büyük bir dikkat ve takip gerektiriyor. 

e-Mükellef, muhasebe ofislerinin ihtiyaçlarını karşılayan belge sorgulama ve tüm veri alışverişini internetin olduğu her yerden tek bir panelde kolay ve hızlı yapılmasını sağlayan ofis otomasyon sistemidir.

e-Mükellef ne işe yarar?

Büro ve müşteri yönetiminize yardımcı olacak bir yazılım olan e-Mükellef'ten şu konularda yararlanabilirsiniz:

  • Muhasebe büronuzu, mükellefleri ve ekibinizi yönetebilir,
  • İş akışınızı e-Mükellef üzerinden takip edebilir,
  • Tüm iş yapış süreçlerinizi hatasız bir şekilde sürdürerek kontrol altına alabilir,
  • e-Mükellef'e entegre olan Muhasebe Cari, Akıllı Ödeme, Muhasebe POS, Muhasebe CRM, Cari Mutabakat ve BA-BS Mutabakat ek modülleri ile birlikte ihtiyaçlarınıza özel çözümlere kavuşabilirsiniz.
  • e-Mükellef'i ister bireysel isterseniz de personeliniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca mükellefleriniz ve yetkiniz dahilinde banka, xx gibi 3. part kişiler de uygulamamızdan yararlanabilir.
  • Web uygulamamız veya mobil uygulamamız üzerinden dilediğiniz an dilediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün.

e-Mükellefin tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Demo taleplerinde e-Mükellefin tüm özelliklerini inceleyebilmeniz için uzak masaüstü bağlantısı ile canlı anlatım yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bize iletin; sizi arayalım.

Sizi Arayalım

Özellikler
(0212) 909 91 92