Vergi ve SGK Evraklarını Toplu SMS Gönderir

Mükelleflerinizin ödemesi gereken tüm vergi ve SGK bilgilerini toplu sms gönderir. Ayrıca gönderim raporlarını size sunar. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Toplu E-Posta Gönderir

Mükellefin ödemesi gereken tüm Vergi ve SGK evraklarını tek tuşla toplu e-posta gönderir. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Cari Hesap Modülü İle Hesaplarınızı Takip Eder

Müşterilerinizin muhasebe ücretlerini ve ek hizmetleri takip edebilirsiniz. Üstelik tek tuşla güncel cari bakiyelerini e-posta ve sms gönderebilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Muhasebe Ücretlerini E-Mail ve SMS Gönderir

Her müşterinizin güncel alacak detaylarını hem web siteniz üzerinden hem de eposta/sms olarak müşterilerinize otomatik bilgilendirme yapmaktadır. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Evrakların İndirme Tarihlerini Rapor Eder

Gönderdiğiniz Vergi ve SGK evraklarını müşteriniz ne zaman indirdi? Hangi bilgisayar ip numarasından indirdi? Tek yerden detaylı rapor alabilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Duyuru ve Kutlamaları Toplu E-Mail Gönderir

İstediğiniz zaman müşterilerinize hatırlatma, duyuru ve kutlamalar gönderebilirsiniz. Sınırsız sayıda ve tek tuşla izinli toplu gönderim yapın. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Bankacılara İstediğiniz Evrakları Gönderir

Bankacılar sizden yada mükelleflerinizden sürekli evrak mı istiyor? Hiç sorun değil. Çünkü istediğiniz evrakları bankacıya veya istediğiniz e-posta adresine gönderebilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

 

Vergi ve SGK Evraklarını Tek Tuşla Faks Gönderir

Müşterilerinizin istediği vergi ve sgk evraklarını (beyanname, tahakkuk vb.) tek tuşla toplu faks gönderebilirsiniz. (çok yakında) Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Müşteriniz Her Yerden 7/24  Evraklarına Ulaşır

Müşterilerinizin Dünya'nın neresinde olursa olsun ister bilgisayardan, ister tabletden, isterse cep telefonundan istediği evraklara 7/24 ulaşabir. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Bilgisayarınızdaki Evrakları Gönderir

Bilgisayarınızdaki istediğiniz evrağı tek tuşla müşteri seçerek e-mükellef programına yükleyebilirsiniz. (word,excel,pdf,zip,jpg vb.) Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Vergi Borcunu 7/24 Online Gösterir

Mükellefiniz sadece tek tuşa basarak güncel veya geçmiş yıllara ait vergi borçlarını online 7/24 görebilir. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

SGK Borcunu 7/24 Online Gösterir

Mükellefiniz sadece tek tuşa basarak güncel veya geçmiş yıllara ait SGK borçlarını online 7/24 görebilir. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Müşteriniz Tek Tuşla Vergi Levhasına Ulaşır

Müşterileriniz ister cepten, ister tapletten 7/24 kendi vergi levhasına tek tuşla ulaşabilir. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

GİB ve SGK Evraklarını Bilgisayara İndirir

Müşterilerinizin GİB ve SGK sitesindeki tüm evraklarını tek tuşla toplu olarak bilgisayarınıza indirir. Üstelik her müşteriniz için ayrı bir klasör oluşturur. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Beyan Unutmaya Son! E-Beyanname Kontrolü

Müşterilerinizin GİB ve SGK sitesindeki tüm evraklarını tek tuşla toplu olarak bilgisayarınıza indirir. Üstelik her müşteriniz için ayrı bir klasör oluşturur. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Bildirge Unutmaya Son! E-Bildirge Kontrolü

İstediğiniz dönemi seçip anlık olarak SGK evraklarının beyan edilip edilmediğini kontrol edebilirsiniz. Üstelik bunu cep telefonunuzdan bile yapabilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

 

Gelişmiş Müşteri Duyuru ve Paylaşım Sistemi

Sadece mükelleflerinizin görebileceği haber ve duyuruları ekleyebilirsiniz. Üstelik bu haberlere fotoğraf ve videoda ekleyebilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Size ve Sevdiklerinize Zaman Kazandırır

e-mükellef programı ile her ay yüzlerce saat zaman kazanırsınız. Bu sayede diğer işlerinizi yoluna koyabilir ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Kurumsal E-posta İle Yasal Reklam Yapar

Gmail, hotmail gibi basit ve sıradan epostalar yerine, hem siz hem çalışanlarınız için sizin adınız uzantılı mobil uygulamalı kurumsal epostalar kullanın. Üstelik tüm çalışanlarınızın epostalarını tek yerden kontrol edebilirsiniz. Mail gönderdiğiniz her kişiye web sitenizin ve adınızın yasal reklamını yaparsınız. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

Türkiye'nin En Gelişmiş Web Sitesi Sahibi Olun

9 yıldır yayında olan Türkiye'nin İlk Muhasebe Portalı MUHASEBE TÜRK güvencesi ile 365 gün güncelleme garantisine sahip, Türkiye'nin en gelişmiş web sitelerinden birinin sahibi olabilrisiniz. Tüm haber, mevzuat ve makaleler ücretsiz olarak otomatik güncellenmektedir. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.

İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Pakette

Alan adı tescili (domain), sınırsız hosting (sunucu), sınırsız eposta hesabı, 365 gün otomatik güncellenen muhasebe web sitesi ve Türkiye'nin ilk web tabanlı online mükellef sistemi E-MÜKELLEF. İhtiyacınız olan her şey tek pakette. Daha fazla Zaman, Para ve Prestij kazanmak için hemen bize ulaşın. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayın.