Muhasebe Büronuzu ve Ekibinizi

Tek Panelden ve Her Cihazdan Yönetin

MuhasebeTürk güvencesi ile 17 yıldır işinizi kolaylaştırıyoruz.

Otomatik Bildirim ve Tahsilat

Sizin önceden seçtiğiniz mükelleflere hiç bir işlem yapmadan sizin seçtiğiniz tarihte %100 otomatik olarak "güncel muhasebe bakiyeleri" ile birlikte kredi kartı ödeme linki gitmektedir. Mükellefler bu link üzerinden kolayca muhasebe ücretini öder ve sistem cari bakiyesinden ödediği tutarı otomatik olarak düşer.

Taksitli Ödeme İmkanı

Mükellefler muhasebe borcunu ister tek çekim isterse küçük bir vade farkı ile taksitli olarak ödeyebilir. Tüm ödemeler 12 saat sonra banka hesanınıza yatar. (Mükellef taksitli işlem de yapsa 12 saat sonra banka hesabınıza ödemenin tamamı hiç bir kesinti olmadan tek seferde yatar).

Mail/SMS/WhatsApp İle Ödeme Alma

e-Mükellef mobil uygulaması üzerinden ister siz manuel olarak ödeme alabilirsiniz, isterseniz panelden mükellef seçerek tek tuşla Mail/SMS/WhatsApp üzerinden ödeme istek linki göndererek ödeme alabilirsiniz.

%0 Kesinti %0 Maliyet

Mükellefler kredi kartı ile taksitli ödemelerini piyasanın çok altında vade farkı ile 9 taksite kadar ödeyebilirler. Bu ödemeler için muhasebeciden hiç bir aylık/yıllık/işlem başı/gönderim ücreti gibi hiç bir başlık altında kesinti yapılmaz ve alacak bakiyesinin %100 tamamı 12 saat sonra istediği banka hesabına yatar.

Kart Bilgisi Yazmadan Tahsilat

Mükellef isterse kart bilgisini bir defaya mahsus siteme kaydedip sonradan tek bir tuşa basarak (kart bilgisi yazmadan) kayıtlı kartından size olan borcunu ödeyebilir. BİLGİ: Kart bilgileri e-Mükellef yazılımında saklanmaz. İş Bankası ödeme kuruluşunun alt yapı sisteminde saklanır.

Diğer Hizmet Tahsilatları

Aylık muhasebe ücretleri dışında eklediğiniz ek hizmetleri için (defter tasdik, şube açılış/kapanış hizmeti, adres değişikliği, ticaret odası işlem hizmetleri, danışmanlık vb.) sisteme ekleyeceğiniz veya kendiniz manuel olarak yazacağınız tutarları ister cepten ister web sitenizden tek tuşla kolayca (tek çekim veya taksitli olarak) ödeme tahsilatı yapabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı

Bankalara verilen fatura otomatik ödeme talimatı gibi sizlerde mükelleflerden aylık muhasebe ücretlerinizi otomatik ödeme (tahsilat) talimatı alabilirsiniz. Bunun için panelde aylık tahsil edilecek tutarı ve tahsil edilecek günü seçmeniz yeterlidir. Sistem her ay seçeceğiniz gün (örnek: her ayın 5.günü) mükellefin kredi kartından muhasebe ücretini otomatik olarak tahsil edecektir. Üstelik kredi kartında o gün limit yoksa 3 gün boyunca otomatik olarak çekmeyi deneyecektir.

Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Buraya Tıklayın

Paket ve Fiyatlar İçin Tıklayın