e-Mükellef ile muhasebe ofisinizi ve ekibinizi tek panelden yönetin

17 yıldır muhasebe ofisinize ait tüm iş süreçlerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Muhasebe POS ile neler yapabilirsiniz?

Tüm modüller için kaydırın

Otomatik Bildirim ve Tahsilat

Sizin önceden seçtiğiniz mükelleflere hiç bir işlem yapmadan sizin seçtiğiniz tarihte %100 otomatik olarak "güncel muhasebe bakiyeleri" ile birlikte kredi kartı ödeme linki gitmektedir. Mükellefler bu link üzerinden kolayca muhasebe ücretini öder ve sistem cari bakiyesinden ödediği tutarı otomatik olarak düşer.

Taksitli Ödeme İmkanı

Mükellefler muhasebe borcunu ister tek çekim isterse vade farkı ile taksitli ödeyebilir. (Tüm ödemeler ertesi iş günü banka hesabınıza yatar)

Mail/SMS/WhatsApp İle Ödeme Alma

e-Mükellef mobil uygulaması üzerinden ister siz manuel olarak ödeme alabilirsiniz, isterseniz panelden mükellef seçerek tek tuşla Mail/SMS/WhatsApp üzerinden ödeme istek linki göndererek ödeme alabilirsiniz.

%0 Kesinti %0 Maliyet

Mükellefler kredi kartı ile vadeli olarak 9 taksite kadar ödeme yapabilir. Bu ödemeler için muhasebeciden hiç bir şekilde sanal pos ücreti alınmaz. Banka komisyon ücreti %100 mükellefe yansıtılabileceği gibi, eşit bir şekilde müşavir ve mükellef arasında bölüştürülebilir.

Kart Bilgisi Yazmadan Tahsilat

Mükellef isterse kart bilgisini bir defaya mahsus siteme kaydedip sonradan tek bir tuşa basarak (kart bilgisi yazmadan) kayıtlı kartından size olan borcunu ödeyebilir. BİLGİ: Kart bilgileri e-Mükellef yazılımında saklanmaz. İş Bankası ödeme kuruluşunun alt yapı sisteminde saklanır.

Diğer Hizmet Tahsilatları

Aylık muhasebe ücretleri dışında eklediğiniz ek hizmetleri için (defter tasdik, şube açılış/kapanış hizmeti, adres değişikliği, ticaret odası işlem hizmetleri, danışmanlık vb.) sisteme ekleyeceğiniz veya kendiniz manuel olarak yazacağınız tutarları ister cepten ister web sitenizden tek tuşla kolayca (tek çekim veya taksitli olarak) ödeme tahsilatı yapabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı

Bankalara verilen fatura otomatik ödeme talimatı gibi sizlerde mükelleflerden aylık muhasebe ücretlerinizi otomatik ödeme (tahsilat) talimatı alabilirsiniz. Bunun için panelde aylık tahsil edilecek tutarı ve tahsil edilecek günü seçmeniz yeterlidir. Sistem her ay seçeceğiniz gün (örnek: her ayın 5.günü) mükellefin kredi kartından muhasebe ücretini otomatik olarak tahsil edecektir. Üstelik kredi kartında o gün limit yoksa 3 gün boyunca otomatik olarak çekmeyi deneyecektir.

e-Mükellef 120'den fazla özelliği ile Muhasebe ofisinizin ve mükelleflerin 7/24 hizmetinde!

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlarımıza göz atın

PAKET VE FİYATLARI İNCELEYİN