e-Mükellef ile muhasebe büronuzu ve ekibinizi tek panelden yönetin

17 yıldır muhasebe büronuza ait tüm iş süreçlerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Muhasebe CRM ile neler yapabilirsiniz?

Tüm modüller için kaydırın

Beyanname İş Takip Süreci

Mükelleflerden alınan/alınmayan faturalar hangisi? Personellerin işlediği faturalar hangisi? GİB'e göndermeye hazır beyannameler, kontrol edilen beyannameler, GİB'e verilen beyannamaler kısacası tüm süreci tek tablodan takip ve kontrol edebilirsiniz.

SGK Bildirge İş Takip Süreci

Mükelleflerin SGK hizmet listesini oluşturma, kontrol etme, SGK'ya bildirmeye hazır hale getirme ve gönderme süreçlerini (ve hatta çalışanlara mükellef paylaştırarak kimin hangilerini yaptığını) tek bir tablodan takip ve kontrol edebilirsiniz.

Muhasebe Bürosu İş Takip Sistemi

Çalışanlara ve yöneticilere iş (görev) tanımlama, tanımlanan görevlerin ilgili kişiye otomatik olarak mail veya sms ile bildirilmesi, görevin yapılma durumunu takip etme, aciliyet ve süre belirleme, istenirse mükellefe görevi (mail veya sms ile) bilgilendirme, her ay (veya belirlenen tarihlerdeki) tekrarlanan işleri personellere atama... Kısacası tüm görev ve iş süreçlerini tek panelden bildirim, takip ve kontrollerini yapabilirsiniz.

Mükellefin İş (Görev) Ataması

Web sitenize veya mobil uygulamanıza giren mükellefler isterse size (muhasebe bürosuna) iş (görev) ataması yapabilir. Atanan görev (istenirse size ve sorumlu olan personele) mail ve sms ile bildirilir. Görev (iş) sürecini hem mali müşavir, hem personel hem de mükellef mobil uygulama üzerinden veya web sitenizden anlık olarak kontrol ve takip edebilir.

Personelin Kendine İş Alarmı

Personeller önemli işleri unutmamak için hatırlatma alarmı kurarak mail ve sms ile kendine hatırlatmalar oluşturabilir.

Mali Müşavirin İş Alarmları

Mali müşavir kendine veya personellerine (veya personeller birbirlerine) önemli işlerin hatırlatmalarını alarm olarak kurabilir. Belirlenen tarih ve saatte sistem ilgili kişi/kişilere mail ve sms ile hatırlatma alarmları gönderir. Ayrıca hatırlatma sürecini ve sonucunu kontrol edebilirsiniz.

Kişisel Not Etiketleri

Mali müşavir, yönetici ve personeller kendi paneli üzerinden (laptop veya mobilden) kişisel notlar oluşturabilir.

Akıllı Takvim

Tüm personeller aylık takvim üzerinden kendine atanan, kendine atadığı veya rutin işlerinin tamamını kolayca görebilir, düzenleyebilir ve takip edebilir.

e-Mükellef 120'den fazla özelliği ile Muhasebe büronuzun ve mükelleflerin 7/24 hizmetinde!

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlarımıza göz atın

PAKET VE FİYATLARI İNCELEYİN