e-Mükellef ile muhasebe büronuzu ve ekibinizi tek panelden yönetin

17 yıldır muhasebe büronuza ait tüm iş süreçlerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Muhasebe APP ile neler yapabilirsiniz?

Tüm modüller için kaydırın

Muhasebe Büronuz Cebinizde

e-Mükellef yazılımının tüm özelliklerini hem siz, hem personelleriniz hem de tüm mükellefler cep telefonu uygulaması üzerinden 7/24 kolayca kullanabilir. Üstelik uygulamaya bir defa giriş yaptığınızda tekrar tekrar giriş bilgileri yazmadan (uygulamadan kendi isteğiniz ile çıkış yapmadığız sürece) şifresiz tek tuşla girebilirsiniz.

Toplu Bildirim Duyurusu

Tüm mükelleflere (veya seçtiğiniz mükelleflere) panelden yazacağınız bilgilendirme yazılarını tek tuşla toplu olarak gönderebilirsiniz. Önemli haber, duyru ve bilgilendirmeleri %100 ÜCRETSİZ olarak topluca yapabilirsiniz.

Yetkilendirme/Kısıtlama

e-Mükellef yazılımındaki tüm ana ve alt özellikleri (piksel piksel) yetkilendirme veya kısıtlandırma yaparak kullandırabilirsiniz. Hem web siteniz üzerinden hem mobil uygulama üzerinden istediğiniz personele istediğiniz alanın yetkisini veya kısıtlamasını yapma imkanı vardır.

Uygulama Üzerinden Tahsilat

Mükellefler uygulamayı kullanırken size olan güncel bakiyesini görebilir ve mobil uygulama üzerinden kredi kartı ile tek çekim veya taksitle ödeme yapabilir. İstediği ay/yıla ait hesap ekstre ve detaylarına ulaşabilir.

e-Mükellef 120'den fazla özelliği ile Muhasebe büronuzun ve mükelleflerin 7/24 hizmetinde!

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlarımıza göz atın

PAKET VE FİYATLARI İNCELEYİN