e-Mükellef ile muhasebe büronuzu ve ekibinizi tek panelden yönetin

17 yıldır muhasebe büronuza ait tüm iş süreçlerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Muhasebe CARİ ile neler yapabilirsiniz?

Tüm modüller için kaydırın

Her Ay Otomatik Borçlandırma

Bir defaya mahsus o yıl (veya isterseniz sonraki yıl) için ne kadar muhasebe ücreti alacağınızı sisteme bir defalık tanımladığınızda MuhasebeCARİ her ayın seçtiğiniz günü tüm mükellefleri otomatik olarak borçlandırır. Web sitenize veya mobil uygulamaya giren tüm mükellefler size olan güncel borç tutarını ve detayını görebilirler.

Güncel Tahsilat Rapor Detayları

Sistemin her ay otomatik olarak borçlandırdığı ve sizin elden/bankadan aldığınız tutarları tahsilat olarak sisteme kolayca girebilirsiniz. Üstelik MuhasebePOS (kredi kartı ile otomatik veya manuel) kredi kartı ile tahsilat alındığında sistem otomatik olarak güncel bakiyeden düşmekte ve kalan tutarı detayları ile birlikte size ve mükellefe göstermektedir.

Mükellefe Rapor Gönderme

İstediğiniz mükellefin seçeceğiniz tarih aralığındaki tüm hizmetlerini (muhasebe ücreti, danışmanlık, defter tasdik, ekstra hizmet ücretleri vb.) borç/alacak, tahsilat vb. detaylarını özel raporlama sayfasından hem siz hem mükellefler kolayca görebilir ve Excel veya PDF olarak çıktısını indirebilir/yazdırabilir veya panel üzerinden tek tuşla mükellefe mail atabilirsiniz.

Otomatik Bakiye Gönderme

Tüm (veya seçmiş olduğunuz) mükelleflere her ayın belirlediğiniz iş günü mükelleflere toplu olarak güncel bakiye durumunu her ay mail veya sms olarak otomatik olarak göndermektedir. Mükellefler kendine gelen mail veya sms linki üzerinden (hiç şifre girmeden) sadece bağlantıya tıklayıp web siteniz veya mobil uygulamaya bağlanarak kendine ait güncel borç durumuna ve geçmiş cari detaylara ulaşabilir.

Grafikli Tahsilat ve Hizmetler

Grafikli görseller halinde seçeceğiniz tarihte yapılan tüm tahsilat ve hizmet tutarlarını tek sayfa üzerinden pasta grafik şekillerde kolayca takip edebilirsiniz.

Personel Yetkilendirme/Kısıtlama

e-Mükellef yazılımındaki MuhasebeCari veya farklı tüm modül ve modüldeli alanın detaylarını istediğiniz personelin görmesini veya görmemesini sağlayabilirsiniz. Sadece var olan modülü (Örnek: MuhasebeCari) değil o modülün sadece belirli alanlarını personelin görmesini veya görmemesini ayarlayabilirsiniz. e-Mükellef yazılımındaki A'dan Z'ye tüm alanları pikseline kadar yetkilendirme/kısıtlandırma özelliği mevcuttur.

Ek Hizmet Giriş ve Takibi

Muhasebe ücretinin dışında isterseniz o tarihe (aya) özel verdiğiniz ek hizmetleri (defter tasdik, adres değişikliği, şube açılış/kapanış, denetim, danışmanlık vb. ek hizmetleri) veya her ay tekrarlayan rutin ek hizmetleri sisteme tanımlayıp otomatik veya manuel olarak güncel borç durumu kapsamında mükellefin görmesini/takip etmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hem siz hem mükellef o aya ve yıla ait sizden aldığı tüm hizmetleri detaylı olarak görecektir.

Her Şey Cepte

MuhasebeCARİ'deki tüm detaylara mobil uygulama üzerinden tek bir tuşa basarak hem siz, hem yetki verdiğiniz personeliniz ve mükellefler kolayca erişebilecek, rapor alabilecek, bilgisayarına veya cep telefonuna PDF olarak indirebilecek ve detayları mail/sms ile kendine gönderebilecek.

e-Mükellef 120'den fazla özelliği ile Muhasebe büronuzun ve mükelleflerin 7/24 hizmetinde!

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlarımıza göz atın

PAKET VE FİYATLARI İNCELEYİN