e-Mükellef ile muhasebe ofisinizi ve ekibinizi tek panelden yönetin

17 yıldır muhasebe ofisinize ait tüm iş süreçlerinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

e-Mükellef ile neler yapabilirsiniz?

Tüm modüller için kaydırın

Vergi ve SGK Tahakkukları

Mükelleflerin vergi ve SGK beyanname ve tahakkuklarını otomatik olarak kontrol eder ve bulduğu beyanname, hizmet listesi ve tahakkukları e-Mükellef paneline otomatik olarak yükler. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

E-Tebligat

Tüm mükelleflere gelen tebligatları (Gelir İdaresi Başkanlığı, Ticaret Bakanlığı, Vergi Denetim Kurulu) otomatik olarak kontrol eder, yeni gelen tüm tebligatları bulur ve e-Mükellef paneline otomatik olarak yükler. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

İşe Giriş / Çıkış

Tüm mükelleflerin işe giriş-çıkış bildirgelerini otomatik olarak SGK sitesinden kontrol eder, yeni yapılmış tüm işe giriş-çıkış bildirgelerini bulur ve e-Mükellef paneline otomatik olarak yükler. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

İş Göremezlik Raporu

Tüm mükelleflerin iş göremezlik (e-vizite) raporlarını otomatik olarak SGK sitesinden kontrol eder, yeni tüm iş göremezlik raporlarını bulur ve e-Mükellef paneline otomatik olarak panele kaydeder. Yaptığı tüm işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

İş Kazası ve Meslek Hastalığı Raporu

Tüm mükelleflerin iş kazası ve meslek hastalığı raporlarını otomatik olarak SGK sitesinden kontrol eder, yeni tüm iş kazası ve meslek hastalığı raporlarını bulur ve e-Mükellef paneline otomatik olarak panele kaydeder. Yaptığı tüm işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

Mükelleflere Kesilen e-Arşiv Faturalar

Firmaların mükelleflere yeni kestiği fatura olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder ve bulduğu yeni kesilen fatura bilgilerini e-Mükellef paneline otomatik olarak kaydeder. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

Mükelleflerin Kestiği e-Arşiv Faturalar

Mükelleflerin GİB e-Arşiv portaldan kestiği faturaları kontrol eder ve bulduğu tüm yeni faturaları e-Mükellef paneline otomatik olarak yükler. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

Vergi Borcu Sorgulama

Tüm mükelleflerin vergi borçlarını (toplam borç ve borcun kalem kalem detaylarını) otomatik olarak kontrol eder, mükelleflerin güncel vergi borçlarını bulur ve e-Mükellef paneline otomatik olarak kaydeder. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

SGK Borcu Sorgulama

Tüm mükelleflerin SGK borçlarını otomatik olarak kontrol eder, mükelleflerin güncel SGK borçlarını bulur ve e-Mükellef paneline otomatik olarak kaydeder. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

GİB Aylık Pos Çekim Bilgileri

Tüm mükelleflerin pos cihazlarından ve sanal poslardan kesilen aylık pos cirolarını kontrol eder ve güncel aylık pos bilgilerini e-Mükellef paneline otomatik olarak yükler. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

Sonuçlanmayan BA-BS Mutabakatları

BA-BS modülü kullanan ve tüm mükelleflerin BA-BS mutabakat işlemlerini kendi e-Mükellef panelinden kontrol eden mali müşavirlerin 3 gün içinde sonuçlanmayan (karşı taraftan cevaplanmamış) mutabakatları kendi kendine otomatik olarak bulup 4.günü sabah tekrar mutabakat maili (ve sms’i) gönderir. Yaptığı tüm günlük işlemleri e-Mükellef panelinde “Günlük İşlem Raporları” sayfasında size sunar ve bu rapor sayfasını her gün size (ve ekibinize) mail olarak gönderir.

Günlük İşlem Rapor Maili

eOS, günlük yaptığı tüm işlemlerin sonucunu size (ve ekibinize) hazırladığı "Günlük İşlem Rapor Maili" olarak her sabah 08:00'de mail adresinize gönderir. Böylece e-Mükellef panelinden, mobil uygulamadan (Muhasebe App) ve e-posta hesabınıza gelen iletiden yapılan tüm günlük işlem raporlarına ulaşabilirsiniz.

e-Mükellef 120'den fazla özelliği ile Muhasebe ofisinizin ve mükelleflerin 7/24 hizmetinde!

Siz de e-Mükellef ile daha fazla prestij, emek ve zaman kazanarak kontrollü büyüyün. e-Mükellef'in tüm özelliklerini keşfedebilmeniz için masaüstü bağlantısı ile gerçekleştirdiğimiz canlı demo anlatımlara katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlarımıza göz atın

PAKET VE FİYATLARI İNCELEYİN